monka_4
25.03.13,16:11
Chcela by som sa spýtať, či by ste mi nevyplnili dotazník k diplomovej práci. Potrebovala by som Váš názor k tejto problematike, aby som to mohla objektívne spracovať. Ďakujem veľmi pekne
Mila123
25.03.13,15:15
už iba chýba dotazník......
ivka70
25.03.13,15:42
Ako si predstavujes, ze ti budu ludia tie dotazniky vypisovat? Vo Worde a pripnu spat?
Dotaznik k dipolomej praci znamena, ze si asi v 5. rocniku vysokej skoly.
To uz je predpoklad zvaldnutia urciteho stupna standardu. Dnes predsa dotazniky vsetci robia cez internetove stranky.
Skus si nastudovat a vyrobit dotaznik na niektorej z verejne dostupnych stranok urcenych prave na toto.
Potom ti ho kludne vyplnim, ak pripnes link.

Takto to povazujem za nepodareny pokus o zart ....
bodliak
25.03.13,15:42
monka, takého dotazníky sa robia cez docs.google.com
monka_4
25.03.13,20:54
Chcela by som sa spýtať, či by ste mi nevyplnili dotazník k diplomovej práci. Potrebovala by som Váš názor k tejto problematike, aby som to mohla objektívne spracovať. Ďakujem veľmi pekne

dodatočne dokladám stránku na vyplnenie dotazníka...veľmi pekne ďakujem za upozornenie

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dE95UXhBakdoYUhTX21jU3Mtc1RjU0E6MQ
tictac7
25.03.13,21:16
vyplnené..... podľa môjho názoru veľa "otvorených" otázok = veľa názorov = ťažké hodnotenie.
ivka70
26.03.13,08:12
vyplnené..... podľa môjho názoru veľa "otvorených" otázok = veľa názorov = ťažké hodnotenie.

Suhlasim, to sa neda vyhodnotit seriozne, co by som minimalne od DP dotaznika ocakavala.
Urobit dobry dotaznik je umenie a treba tomu venovat cas.
Toto velmi dobry dotaznik nie je .....
fetya
26.03.13,17:58
vyplnil som, lebo ak mozem, tak pomozem, ale dost vseobecny dotaznik, tazko sa budu sumarizovat vysledky, dost divergentnych otazok obsahoval
81janka
26.03.13,18:15
Fúha, a toto Vám Váš školiteľ / Vaša školiteľka dovolil/a pustiť medzi ľudí? Ja som teda svojim študentom nepustila aj omnoho prepracovanejšie dotazníky. Ja si neviem predstaviť, ako toto chcete vyhodnocovať. To bude fuška... Len dúfam, že tú prácu neplánujete odovzdať už v aprílovom termíne...
fetya
27.03.13,16:13
vsak sa to da, vysledky treba znasobit istym cislom, a hned to bude reprezentativny dotaznik, alebo to mozu robit len velke firmy, ked skumaju uspesnost politickych stran?
81janka
27.03.13,16:57
Ale veď isteže sa dá...a nemusia to robiť len veľké agentúry. Ja som reagovala len na to, ako je ten dotazník zostavený. Akože sorry, ale pýtať sa v jednej otázke na tri rozdielne veci súčasne alebo klásť otázky zároveň ako reálne a súčasne aj hypotetické, to jednoducho nejde. Ako potom budem vedieť, na čo konkrétne mi respondent odpovedá? Má to zaznačiť v zadaní? Nikde taký pokyn nie je... A to množstvo odpovedí a názorov, ktoré autorka získa v toľkých otvorených otázkach – bude sa to veľmi ťažko vyhodnocovať. Na základe čoho zaradí konkrétne odpovede do istých skupín? Bude hľadať nejaké objektívne kritériá a zdôvodňovať ich pri každej otázke zvlášť (riadna fuška a zbytočne veľa roboty...) alebo to nejako subjektívne posúdi (ľahko napadnuteľné pri obhajobe)? Ja rada pomôžem, vyplním dotazník, pretože viem, že robiť takýto prieskum na vlastnú päsť ako študent je riadna fuška, len budem asi skeptická voči výsledkom a údajom, ktoré autorka získa...