jamnik
25.03.13,17:23
Ahojte poraďaci potreboval by som poradiť neviem ako ovládať, alebo spustiť web kameru vo win7.
Keď ju zapojím ono ju to nainštaluje, nenaskočí tak ako v winXP. Ona ide v Skype. Proste v XP keď som ju otvoril tak kamera nabehla a snímala obraz bol na ploche. Ale v win7 to nemôžem (neviem) spustiť.
Juraj Tlach
25.03.13,18:10
pohľadaj v nainštalovaných programoch. ďalšou vecou môže byť aj to, že máš starý ovládač pre XP. odporučil by som ísť na stránky priamo výrobcu tej webkamery a podľa typu stiahnuť ovládače pre win7 :)
deane7
25.03.13,18:17
Ja som mal tiež kameru ktorú som používal v Win XP a pre win7 64-bit som už ovládač nenašiel, proste na staršiu kameru už na nový win ovládač nemusí byť.
misoft
25.03.13,18:28
Pokiaľ nie je pre Win 7 - skúsiť pre Vistu - tie ovládače sú si niekedy podobné. Samozrejme, pred inštalovaním si urobiť bod obnovy pre prípad, že by to nefungovalo, tým bodom sa vráti stav pred nainštalovaním ovládača.
Druhá možnosť: úplne odinštalovať kameru, fyzicky odpojiť (ak je USB), prečistiť registre, potom po spustení Win7 ju fyzicky zapojiť, Win 7 ju istotne detekuje a začne hľadať ovládače na nete.
jamnik
26.03.13,08:56
Ďakujem všetkým stiahol som ovládač od výrobcu kamery a už to ide.