Misa241
25.03.13,21:30
mam malu predajnu z detskym textilom a doplnkamy,ako dlho by sa mala takato predajna rozbiehat,ja viem za je to otazka na ktoru sa neda moc odpovedat ale nechcem ist v niecom slepo,ak mate niekto obchodik prosim napiste ako dlho ste sa rozbiehali,dakujem
kopretinka
25.03.13,20:36
neexistuje odpoveď na tvoju otázku
Misa241
25.03.13,20:46
ako to myslis
tictac7
25.03.13,21:04
...tak, ako napísala.....
nemáme vešteckú guľu - čo myslíš pod pojmom -rozbeh - keď budeš na nule, alebo zarábať tak, aby si tam ani páchnuť nemusela a len peniaze si budeš užívať? Aký máš obrat? Aké náklady? V akom meste? Aká konkurencia? Inak - takýto plán sa zvykne robiť ešte pred otvorením prevádzky - aby som vedela, že hop, stačí, zatváram, alebo O.K. - síce nezarábam, ale som na číslach, čo som očakávala....
Dáša_
26.03.13,04:03
účtovala som asi 10 rokov predajňu s detským oblečením - umiestnenie bratislavské sidlisko. Nespomínam si na jeden rok, čo by bola v zisku. Ale majiteľke to nejak nevadilo, ona to mala iba ako zábavku, živil ju manžel. aj predajňu :D
blavaciko
26.03.13,06:38
účtovala som asi 10 rokov predajňu s detským oblečením - umiestnenie bratislavské sidlisko. Nespomínam si na jeden rok, čo by bola v zisku. Ale majiteľke to nejak nevadilo, ona to mala iba ako zábavku, živil ju manžel. aj predajňu :D

tiez mam presne taku istu jednu klientku ;) len ta ma tych sidliskovych obchodov viac. Ani jeden nezaraba, ale jej to nevadi, ma sponzora a hrajka sa na predavacku ;)
Dáša_
26.03.13,06:40
tiez mam presne taku istu jednu klientku ;) len ta ma tych sidliskovych obchodov viac. Ani jeden nezaraba, ale jej to nevadi, ma sponzora a hrajka sa na predavacku ;)

len či si ty neprebral tú istú klientku, ja som ju už nezvladla :D :D
Indeed
26.03.13,06:44
..žeby vypočet nulového bodu ??? a aj ten je založený len na PREDPOKLADOCH
Indeed
26.03.13,06:54
ale ani nebola vo veĺkej strate, predpokladam....obchod vždy bude fungovať lebo je to stale o marži...