tapara
26.03.13,08:41
dobry den chcela by som poprosit o radu rozviedla som sa priblizne pred rokom a manzel si v tom case bral pozicku a ja som sla ako spoludlznicka.
No teraz je ten problem ze on neplati pozicku, zmenil si pracu a banka stale mna otravuje nech to platim.
Neviem z akeho dovodu mna otravuju ked ma normalnu pracovnu zmluvu a mne vyvolavaju a podobne.
už sa my aj stalo že do prace my dosiel z banky papier nech mi dlznu sumu strhavaju z vyplaty prosim vas surne mi prosim poradte co v takomto pripade robit.
vlastne zle som napisala on to plati ale stale s omeskanim a uz mne do prace posielaju papier na strhavanie zo mzdy.
Poprosila by som o radu cim skor , samozrejme vopred velmi pekne dakujem.
Stanislav 1975
26.03.13,07:46
Nič v zlom, ale neviem,prečo sa čuduješ,že ti vyvolávajú- však si spoludlžníčka...,budeš to musieť splatiť...
tapara
26.03.13,08:03
ale vsak on si bral tu pozicku a preco teraz on z toho moze vycuvat ako hlavna postava a ja zas to mam cele zaplatit.
​to je podla mna dost nepochopitelne.
xtriadax
26.03.13,08:06
Preto by som už nešiel ručiť ani vlastnému bratovi. Tiež som takto doplatil na mladícku nerozvážnosť a úver (nie malý) som musel vyplatiť aj s úrokmi a exekučnými poplatkami :( .
tom_i
26.03.13,08:16
dobry den chcela by som poprosit o radu rozviedla som sa priblizne pred rokom a manzel si v tom case bral pozicku a ja som sla ako spoludlznicka. čo znamená, že ste si tú pôžičku (v čase manželstva) brali dvaja a bola si o nej uzrejmená, čo ti radia zo všetkých strán - choď do banky a rieš (resp. poraď sa) kým je čas
arizona
26.03.13,08:53
Pises, ze on ma pracu, takze navrhni, nech mu dlzobu strhavaju z vyplaty