alex_f
26.03.13,09:28
Ahojte,
ma niekto skusenosti s firmou Povabau z Trnavy ohladom stavby domu?
Alex
marko182
26.03.13,18:47
Moja skusenost je taka neutralna. Ked chcu, tak makaju, maju ludi, maju stroje, maju naradie. Cast roboty vykonana na jednicku, ale zase par detailov trochu dofusovali. Terminy dodrzali, zmluvnu cenu tiez. Takze ked pocuvam skusenosti od znamych na ich dodavatelske firmy, tak Povabau je v podstate ok, ale zase vychvalovat ich nemozem, lebo si nezasluzia.
marko182
27.03.13,18:50
alex_f

nechcem nic hovorit, ale ze sa k takejto vyjadria hned dvaja cerstvo zaregistrovani uzivatelia s jedinym prispevkom, to vyzera skor na ociernovanie. Nechcem sa zastavat firmy, ale takymto prispevkom nedoverujem. Usudok necham na teba.
alex_f
03.04.13,09:24
marko182
Mozno mas pravdu. Ale tiez som sa musel zaregistrovat, ked som chcel napisat svoju otazku. Preto zistujem aj inymi sposobmi. Zatial vsak nemam z inych zdrojov na nich pozitivnu reakciu, skor take neutralne ako si napisal ty alebo horsie. Aj to vsak uz o niecom svedci.
peterkos2
10.04.13,18:12
marko182
Mozno mas pravdu. Ale tiez som sa musel zaregistrovat, ked som chcel napisat svoju otazku. Preto zistujem aj inymi sposobmi. Zatial vsak nemam z inych zdrojov na nich pozitivnu reakciu, skor take neutralne ako si napisal ty alebo horsie. Aj to vsak uz o niecom svedci.
Ty si sa zaregistroval,aby si sa opýtal,ale niekto sa registruje len aby odpovedal?
archibaldka
19.04.13,11:05
Môžeš aj nejako bližšie konkretizovať problémy, som pred podpisom zmluvy s touto firmou a toto ma dosť zaujalo. Radšej sa vyhnúť problémom dopredu. Dík za odpoveď.
Fiiky
13.09.13,03:35
Moje hodnotenie firmy Povabau po osobnej skusenosti.

Minusy:
- potvrdzujem, ze aj u nas odflakli dolezite detaily, ktore potom dalsie firmy nechceli po nich dokoncovat
- ak budete musiet pocas realizacie rokovat o tychto detailoch, pripravte sa na to, ze to moze skoncit prchkou komunikaciou bez realnych argumentov na druhej strane prijmu
- terminy dodrziavali podla toho, kolko mali momentalne zakazok

Plusy:
- dobra stavbarska partia
- vlastne stroje
- ochotny majster stavby

Prajem vela stastia pri vybere dobrej stavebnej firmy z Trnavy.