dufulus
26.03.13,14:03
ahojte poraďáci,
potreboval by som od Vás poradiť ohľadom vykazovania denného študenta VŠ na dohodu s nepravidelným príjmom - k 1.1.2013 som ho prihlásil do SP ako dohodu študenta s nepravidelným príjmom. študent mal zatiaľ príjem aj v januári aj vo februári, výkazy za oba mesiace mi SP nezobral - volal som na ich linku a vyriešil to, že tento študent nemá byť vykazovaný v rámci Mesačného výkazu ale vo Výkaze poistného a príspevkov. Dohoda je uzatvorená do 30.6.2013.
Ako mám prosím Vás postupovať, mám mesačne vypĺňať Výkazy poistného a príspevkov alebo až k skončeniu brigádnickej činnosti? Lebo vo výplatných páskach som v 1/2013 aj 2/2013 odviedol garančné aj úrazové poistenie do SP.
Nie som ešte dobre zorientovaný, od januára som bol hodený do mzdovej oblasti, tak potrebujem poradiť ohľadom tohto problému, tak Vám budem veľmi vďačný za pomoc a vysvetlenie :)

/// tak sa mi to podarilo vyriešiť po dohovore s tetou na linke
išlo o pravidelný príjem, január a február som vyúčtoval vo Výkaze poistného a príspevkov, študenta som odhlásil k 28.2. a k 1.3. znovu nahlásil ako pravidelný príjem... pomaly sa zaúčam :D
andelik21
20.09.13,10:56
Prajem pekný deň ako ste to nakoniec vyriešili?
tictac7
20.09.13,11:09
veď to tam máš napísané - za tými tromi lomkami... a keď sa chceš spýtať Ty na konkrétnu vec, tak si zadaj novú otázku