homersimpson
29.03.13,17:53
Dobrý den, som študent tretieho ročníka na gymnáziu, chcel by som sa spýtať, kedže moje znalosti anglického jazyka su velmi biedne resp. katastrofalne, len tak tak som prešiel do dalsieho ročníka, takže neviem či sa mám vobec pýtať na otázku či by som spravil tento certifikát, myslel som tak ža sa prihlásim do kurzu, kde my po ukoncení a skuske vydaju diplom ako náhradu za maturitu, možno sa my viacerí vysmejete prečo to vlastne robím , myslím si že tu maturitu by som možno spravil avšak rád by som chcel niečo robiť s tou angličtinou, kedže z nej vela neviem, viem že ked som sa to nenaucil za pár rokov tak sa to za pár mesiacov nenaučím ale myslím si že treba skusit a ked sa chce tak sa dá všetko, poprosil by som o vaše rady skusenosti alebo ine informácie ohladom tohto certifikatu dakujem.
19empty19
11.04.13,14:20
B2 úroveň, to je taký zabiják :D. Ale City and Guilds je predsa ľahšie než maturita. Nie je tam napr. gramatika. Niektoré jazykové školy ponúkajú skúšobné testy. Tak skús sa tam spýtať a sprav si skúšobný, možno prejdeš, no kritériá na CG sú trocha prísnejšie, alebo sa prihlás do prípravnej triedy pre maturantov.