jarka.banska
30.03.13,15:26
Po zriadení PayPal účtu som úspešne zrealizovala niekoľko platieb v prospech eBay a DX. Nie som mimoriadne technicky zdatná, ale jednoducho pri jednej platbe v prospech DX, dôjdem až po finále úhrady k heslu "OBJEDNAJTE - PLACE YOUR ORDER" a koniec. Nerozumiem, čo sa deje.
Chcela by som tento PayPal účet zrušiť a založiť na tú istú kartu druhý. S touto požiadavkou som sa opakovane obrátila na ústredie PayPal (na preklad textu som použila Google translate) a tí vôbec nereagujú. Asi nie je kvalitný preklad a nerozumejú čo chcem a čo potrebujem.
Dá sa účet zrušiť aj bez ich účasti. Ak áno, prosím poraďte mi ako.
​Ďakujem.
jelalim
30.03.13,15:23
Trocha nechapem, preco chces jeden paypal zrusit, a nasledne si otvoris druhy?

ucet nemusis rusit, ked chces platobnu kartu pouzivat na inom paypal ucte, staci z toho povodneho paypal uctu odobrat platobnu kartu.
JankaII
30.03.13,15:50
dobrý deň
zatial som cez payPal len platila,no majú mi byť zaslané peniaze z Anglicka,zaujímalo by ma ,či budú automatický prevedené na môj účet v banke,alebo zostanú na paypal účte?
jarka.banska
30.03.13,18:58
Trocha nechapem, preco chces jeden paypal zrusit, a nasledne si otvoris druhy?

ucet nemusis rusit, ked chces platobnu kartu pouzivat na inom paypal ucte, staci z toho povodneho paypal uctu odobrat platobnu kartu.

Lebo predpokladám, že v nastavení účtu je nejaká chyba, keď sa nedá realizovať platba z toho účtu. Výmena karty asi nepomôže ...
jelalim
31.03.13,18:45
Tak oprav chybu v nastaveniach.
j.sch
02.04.13,06:15
z Paypal účtu na tvoj účet musíš urobiť prevod ty ... to automaticky nejde ... Withdraw
JankaII
02.04.13,14:07
z Paypal účtu na tvoj účet musíš urobiť prevod ty ... to automaticky nejde ... Withdraw
Ďakujem....:)