19empty19
31.03.13,10:31
Ahojte, existuje niečo také, že keď chcem stiahnuť napr film, tak pred sťahovaním musím zadať heslo, nemyslím, čo zvykne byť, že opíšte kód a začne sťahovať, ale ja v mojom počítači zadám kód a sťahovať bude vedieť potom len ten, čo pozná toto heslo.
arizona
31.03.13,08:35
takuto moznost mas aj na ulozto.sk
misoft
31.03.13,18:51
Ahojte, existuje niečo také, že keď chcem stiahnuť napr film, tak pred sťahovaním musím zadať heslo, nemyslím, čo zvykne byť, že opíšte kód = captcha a začne sťahovať, ale ja v mojom počítači zadám kód a sťahovať bude vedieť potom len ten, čo pozná toto heslo = zaheslovanie súboru užívateľom..
19empty19
01.04.13,14:32
Na základnej sme to mali na pár počítačoch, aby deti nesťahovali do školských počítačov hlúposti
besttracker
01.04.13,15:08
je na to program,nazov nemozem najst,je to ako rodicovsky zamok,zadas tam parametre,na stahovanie trebars 2 mb,a ty naskoci link,ze to nemozes stiahnut ak to ma cez 2 mb....
arizona
01.04.13,16:14
Ja som myslela, ze zadavatel chce napr.niekomu poslat film,ale chce,aby ho mohol stiahnut iba ten kto pozna heslo...
Vidim, ze kazdy otazku chapeme inak :confused:

Mozno by zadavatel mohol upresnit a zrozumitelne napisat co vlastne potrebuje ;)
misoft
01.04.13,17:47
To by fakt mohol, lebo píše ako tatár.
A na úložiskách sa okrem iného dá nastaviť aj to, aby súbor bol zaheslovaný, neviditeľný pre vyhľadávanie na úložisku, obmedzenie počtov stiahnutí, obmedzenie uloženia súboru na určený čas. Potom stačí dotyčnému XY poslať len odkaz (link) na ten súbor (to tam tiež vyskočí, aby vedeli, pod akou URL adresou je uložený) a je to! Kto nebude vedieť heslo (pošle mu ho v e-maili), nebude mať link na stiahnutie (tiež mu ho v e-maili pošle) - ten ho nenájde. A zdupľuje to ešte počet stiahnutí a doba uloženia - napr. počet 3 (teda 3x sa bude dať stiahnuť) a doba napr. 7 dní (po tej dobe bude automaticky vymazaný z úložiska). Pokiaľ to XY do tej doby nestihne - má smolu.