Michaela Pavúková
01.04.13,14:00
Chcela by som si niečo objednať na dobierku, ale bývame v podnájme iba, tak je na schránke iba meno majiteľa bytu. Ako mám postupovať, aby som sa dostala k mojej pošte? S majiteľom sa mi to moc riešiť nechce. Nie je nejaká možnosť označiť, že do ktorej schránky majú dať poštu?
arizona
01.04.13,12:10
Objednaj si cez kuriera, zadaj do poznamky pri objednavke.
Inak, vodici zvyknu vopred zavolat,takze sa dohovoris so soferom,kde ti tovar odovzda
Michaela Pavúková
01.04.13,12:11
Objednaj si cez kuriera, zadaj do poznamky pri objednavke.
Inak, vodici zvyknu vopred zavolat,takze sa dohovoris so soferom,kde ti tovar odovzda

​Z ebay-u sa mi kuriérom nedá. Aspoň som tam, ešte takú možnosť neobjavila...
arizona
01.04.13,12:16
Z ebay neviem, nepouzivam...
Ked sa objednava zo zahranicia, tak asi na Slovensku prebera a zasielky roznasa nejaka slov. zasielkova sluzba. /ak sa mylim, opravte ma niekto prosim/

Tak napis na adresu pod svoje meno do zatvorky aj meno majitela.
Ale ak to chces na dobierku, tak ti to asi do schranky nedaju.
avalik
01.04.13,12:22
Chcela by som si niečo objednať na dobierku, ale bývame v podnájme iba, tak je na schránke iba meno majiteľa bytu. Ako mám postupovať, aby som sa dostala k mojej pošte? S majiteľom sa mi to moc riešiť nechce. Nie je nejaká možnosť označiť, že do ktorej schránky majú dať poštu?

v prvom rade to ries s majitelom bytu ... platis podnajom, tak mas narok na pristup k svojej poste

ak by to bol velky problem, zabezpec si vlastnu schranku ... pripadne "poste restante" na poste
buchač
01.04.13,12:30
Z ebay neviem, nepouzivam...
Ked sa objednava zo zahranicia, tak asi na Slovensku prebera a zasielky roznasa nejaka slov. zasielkova sluzba. /ak sa mylim, opravte ma niekto prosim/

Tak napis na adresu pod svoje meno do zatvorky aj meno majitela.
Ale ak to chces na dobierku, tak ti to asi do schranky nedaju.
Ani ( asi ) nie ...

Objednal som si pneu z Čiech ...cca mesiac nazad ...
Celá proces cez objednávkový systém a aj mail ...
Kuriér po nejakom čase cinkol na mobil , došiel , prevzal zásielku , vyplatil som oproti podpisu ....celá záležitosť cca 10 minút ...
lujza.j
01.04.13,12:39
ja si objednávam na adresu, kde vykonávam svoju prácu....doručenie v čase od do...
kuriéri sú magori....teda ja mám takú skúsenosť....