barano
02.04.13,14:11
Mozem podat danove priznanie aj v inom meste (regione), nez mam trvale bydlisko, alebo adresu podnikania?

Teda priklad: bydlisko BA, podnikanie ZA, podam to v KE?
Tweety
02.04.13,12:12
Mozem podat danove priznanie aj v inom meste (regione), nez mam trvale bydlisko, alebo adresu podnikania?

Teda priklad: bydlisko BA, podnikanie ZA, podam to v KE?
Podať na pošte v KE ho môžeš ale adresa musí byť miestne príslušného DÚ.
barano
02.04.13,12:16
Dakujem za odpoved.

Ako to myslis "smerovat" - treba k tomu sprievodny list, alebo nieco nahlasit pri odovzdavani? Nevsimol som si kolonku v DP, kde by sa uvadzal miestoprislusny urad.
Tweety
02.04.13,12:17
Dakujem za odpoved.

Ako to myslis "smerovat" - treba k tomu sprievodny list, alebo nieco nahlasit pri odovzdavani? Nevsimol som si kolonku v DP, kde by sa uvadzal miestoprislusny urad.
Napísala som podať na pošte, poslať, takže adresovať prísl. DÚ, nie priamo podať na DÚ v KE.
veronikasad
02.04.13,12:18
Dakujem za odpoved.

Ako to myslis "smerovat" - treba k tomu sprievodny list, alebo nieco nahlasit pri odovzdavani? Nevsimol som si kolonku v DP, kde by sa uvadzal miestoprislusny urad.
V DP kolonku nehladaj, ale predsa na poštu ho dáš do obálky ...
barano
02.04.13,12:19
Napísala som podať na pošte, poslať, takže adresovať prísl. DÚ, nie priamo podať na DÚ v KE.

Ok, takze pre mna je novinka, ze nemusim podavat DP osobne, doteraz som ho nosil poctivo kazdy rok.

Tzn. ze to len poslem doporucene a vybavena vec?
Tweety
02.04.13,12:20
Ok, takze pre mna je novinka, ze nemusim podavat DP osobne, doteraz som ho nosil poctivo kazdy rok.

Tzn. ze to len poslem doporucene a vybavena vec?
Samozrejme, ani predtým sa nemuselo nosiť osobne, stačilo poštou, terazky je možné aj elektronicky.
barano
02.04.13,12:21
Elektronicky nie som registrovany, vyuzijem postu. Aspon nemusim cestovat. Vdaka za odpovede.