krimi0
04.04.13,00:10
Dobrý deň .. hľadám stálych dodávateľov pre svoj e-shop. Mám záujem o oblečenie ,( moderné ) topánky , vlasovú kozmetiku , bižu a podobné dámske veci. MODERNÉ - AJ ZNAČKOVÉ

​Najlepšie aby nebol odber vo veľkom !! ( palety , krabice a pod. ,...) ak sa tu nájde dobrá duša ktorá ma informuje na mail .............
krimi0 ( zavináč) centrum . sk
peter_hornik
05.04.13,05:20
Takze chces kupovat od niekoho topanky, saty v konkretnych velkostiach po jednom kuse, dvoch kusoch ako ti pridu nejake objednavky...

Dobra rada - vykasli sa nato, zbytocne budes minat svoj cas a zivot a budes kazit trh ostatnym, lebo tvoja jedina "vyhoda" bude nizsia cena, kedze to budes robit z obyvacky.
krimi0
06.04.13,22:42
Ďakujem za radu ale pravdu povediac TÝ ostatný sú mi " ukradnutý "

Nakoľko už mám pár dodávateľov ktorým to takto tiež vyhovuje si nemyslím že je na tom niečo zlé. Možno som sa zle vyjadrila ale tým že chcem objednávať po menšom nemyslím to že chcem od nich kupovať tovar po jednom kuse ale tým že tovar bude do hodnoty napr. do 200- 300 euro a nie 1000 a podobne.Vašu odpoveď si veľmi vážim ale bohužiaľ ste mi moc nepomohli ( ale to asi ani Váš zámer nebol )
nelka9
23.04.13,09:23
Dobrý deň!Neviete mi poradiť nejakých dodávateľov??? :) ďakujem....tu je môj mail 99nelka@gmail.com