lenka0104
04.04.13,19:15
Ako postupovať pri vyradení monitora, ktorý je v príslušenstve počítača v nulovej hodnote? A ako postupovať pri vyradení nefunkčného počítača, ktorý ale má v príslušenstve funkčný monitor? Je možnosť rozdelenia majetku a poníženia OC??:(
pavol54
04.04.13,17:51
Ako postupovať pri vyradení monitora, ktorý je v príslušenstve počítača v nulovej hodnote? A ako postupovať pri vyradení nefunkčného počítača, ktorý ale má v príslušenstve funkčný monitor? Je možnosť rozdelenia majetku a poníženia OC??:(



vyraď počítač s monitorom a kúp všetko v jednom Lenovo think centre a máš vymalované. pretože ten cenový rozdiel je snáď desať€
lenka0104
04.04.13,18:00
to by bolo najjednoduchšie vyradiť celú zostavu PC s monitorom, ale ja mám v majetku počítače ktoré sa používajú mne treba vyradiť z príslušenstva ich nefunkčné monitory, a zas mám nefunkčné počítače ktoré treba vyradiť, ale v príslušenstve majú funkčné monitory tak neviem ako to mám v programe urobiť aby to bolo správne
pavol54
04.04.13,20:05
to by bolo najjednoduchšie vyradiť celú zostavu PC s monitorom, ale ja mám v majetku počítače ktoré sa používajú mne treba vyradiť z príslušenstva ich nefunkčné monitory, a zas mám nefunkčné počítače ktoré treba vyradiť, ale v príslušenstve majú funkčné monitory tak neviem ako to mám v programe urobiť aby to bolo správneprelep čísla a vyhoď komplet zlé