ajacik
07.03.06,21:29
ked píšem SS, tak mi nejdu vložiť do textu správy žiadne smajlíky. Ani z pravej strany, ani z hornej lišty.
nemá niekto radu, ako to urobiť?
nemám vypnuté používanie ikon.

čo mám robiť, aby som ich mohla používať aj v SS? :):mad:zlezaradilmimotemy:p:(:D:confused::cool::ro lleyes::o:eek::mee: (aspoň tu si ich poklikám :)).
ondrejvla
07.03.06,20:43
ked píšem SS, tak mi nejdu vložiť do textu správy žiadne smajlíky. Ani z pravej strany, ani z hornej lišty.
nemá niekto radu, ako to urobiť?
nemám vypnuté používanie ikon.

čo mám robiť, aby som ich mohla používať aj v SS? :):mad:zlezaradilmimotemy:p:(:D:confused::cool::ro lleyes::o:eek::mee: (aspoň tu si ich poklikám :)).

Alenka mne idú, poslala som ti ich cez SS, klikni si na smajla a prenes ho do listu, skús.
ajacik
07.03.06,21:01
dakujem vám dievčatá :)

skúšala som: ked píšm novú SS, tak smajlíky idú.

ked ale odpovedám, tak mi neidú vložiť.
takže budem písať iba nové ss. :)
Melnick
07.03.06,23:05
ked píšem SS, tak mi nejdu vložiť do textu správy žiadne smajlíky. Ani z pravej strany, ani z hornej lišty.
nemá niekto radu, ako to urobiť?
nemám vypnuté používanie ikon.

čo mám robiť, aby som ich mohla používať aj v SS? :):mad:zlezaradilmimotemy:p:(:D:confused::cool::ro lleyes::o:eek::mee: (aspoň tu si ich poklikám :)).

Ajacik,to ma tak pobavilo, že aj ja ti ich pár pošlem.:D :D :o :) :eek: :eek:
Paula
08.03.06,05:37
Pre Alenku , hoci v ss nepoužiteľné.
pyton
08.03.06,09:39
Mne už ani bežne do porád nejdú vkladať "cudzie" smajlíky tak ako kedysi. Neviem čo s tým mám. Dokonca ani farebne mi nejde písať alebo meniť typ písma. :confused:
Beba
08.03.06,13:49
Skúsim aj ja pridať, len neviem, či sa mi to podarí. Malo by to vystihovať moju náladu dnes
Beba
08.03.06,13:50
No, nevyšlo to, nehýbe sa.
pyton
09.03.06,09:47
http://www.hugolescargot.com/coloriage.htm mrknite sú tu pekné obrázky
kukučka
31.03.06,06:05
jarný pozdrav pre Paulu
Paula
31.03.06,06:22
Ďakujééééééééééééém kukučka:)
Tweety
31.03.06,06:24
Ďakujééééééééééééém kukučka:) Krásny sloník pre šťastie.:cool:;););) A jak sa vytešuje.:p
LubicaN
31.03.06,07:08
...aj mne to už ide...
kukučka
12.07.06,07:17
ked píšem SS, tak mi nejdu vložiť do textu správy žiadne smajlíky. Ani z pravej strany, ani z hornej lišty.
nemá niekto radu, ako to urobiť?
nemám vypnuté používanie ikon.

čo mám robiť, aby som ich mohla používať aj v SS? :):mad:zlezaradilmimotemy:p:(:D:confused::cool::ro lleyes::o:eek::mee: (aspoň tu si ich poklikám :)).

Tentoraz nejdú mne, ani v SS, ani v odpovedi na tému, akurát mi jedného prilepí vedľa názvu témy.