FALBALKA
07.04.13,15:56
zaujíma ma hlavne ak dôjde k ďalšiemu súdu... bude chcieť žiadať o striedavú starostlivosť, je možné, že mu súd vyhovie napriek jeho predošlým trestným činom a odsúdeniam? Mala som byť oficiálne oboznámená o tom, že dostal amnestiu? podľa info, ktoré mám "sa nevzťahuje na tých, ktorí boli odsúdení na viac ako 18 mesiacov, ani na ľudí odsúdených za spáchanie trestných činov s následkom smrti, ťažkej ujmy na zdraví alebo škody veľkého rozsahu." preveruje vôbec niekto skutočnosti, ten kto amnestiu udelil, vie o tom ako ma ohrozil a že žijem znovu v strachu o seba aj dcéru ???? môj ex-manžel bol odsúdený na 3 roky podmienečne za zločin týrania blízkej a zverenej osoby, po dohode o vine a treste na 3 roky podmienka + nariadené ochranné ambulantné protialkoholické liečenie, právoplatné 30.9.2011. Túto informáciu, že má amnestiu som sa dozvedela priamo od neho, čo mi potvrdili aj na polícii. Je to už 2x čo bol odsúdený predtým za úmyselné ublíženie na zdraví. Sme rozvedení a vychovávam našu dcéru. Ex si začal čoraz viac dovoľovať, vyhráža sa súdom, striedavou starostlivosťou .... Kým bol v podmienke musel sa pravidelne hlásiť prokurátorovi, tiež na protialkoholickom a ja som mala relatívny pokoj, pretože mal odstup. Teraz je "čistý" a hlavne vzorný otec, vynucuje si odo mňa nežnôstky a stále sa zastrája s myšlienkou, že sa zblížime, vrátim sa a budeme žiť ako "rodina". Je mi z toho zle. Určite mnoho žien tuší o čom hovorím.