BENZ30
07.04.13,18:08
Ahojte,

vie niekto poradit, ako spravit, aby notebook Asus A3H, nabootoval z usb.

Urobil som pomocou programu unetbootin-windows-583 aj som vyskusal program WinSetupFromUSB_1-0-beta8.

Ale ani pomocou jedneho a ani druhe mi Windows XP nenabootovl na tomto laptope.

USB kluc bol (je) sformatovany na NTFS.
Juraj Tlach
11.04.13,09:03
Nepíše ti po zapnutí na začiatku klávesovu skratku na boot menu? možno f11 alebo f8?! Skúšal si v biose prehodiť bootovanie iba z usb kľúča? a podľa toho, aký windows tam chceš dať?! ntfs ti nenačíta pri xp naformátuj kľúč na fat32
Vlado40
11.04.13,09:51
Pri ASUS po zapnutí a stlačení ESC zvykne vyskočiť ponuka na botovanie.
BENZ30
11.04.13,13:23
Pri ASUS po zapnutí a stlačení ESC zvykne vyskočiť ponuka na botovanie.

skusal som aj format FAT32.
Ja nemam problem nastavit v biose bootovanie s remoble dev. - to by mal byt aj usb.
Ina moznost tam neni (okrem mojho hdd a dvd-rom)
Juraj Tlach
11.04.13,13:32
jasné.ja som mal problém tiež s tým a zistil som, že ak vytvorím usb boot v inom operačnom systéme ako je xp, tak to nefunguje. máš win xp funkčný niekde?
BENZ30
11.04.13,16:56
jasné.ja som mal problém tiež s tým a zistil som, že ak vytvorím usb boot v inom operačnom systéme ako je xp, tak to nefunguje. máš win xp funkčný niekde?


USB som urobil na tom notebooku s tym istym systemom XP, takze v tom to nebude
Vlado40
11.04.13,21:11
skusal som aj format FAT32.
Ja nemam problem nastavit v biose bootovanie s remoble dev. - to by mal byt aj usb.
Ina moznost tam neni (okrem mojho hdd a dvd-rom)
Nenastavuj to v biose ale klávesou ESC alebo si zisti ktorá to je.Menu musí ponuknúť botovanie z USB.Ak ponukne ,tak si vyber botovanie z USB samozrejme musí byť zapojený USB kľúč ináč to neponukne.Ak nenabotuje ,tak je problém v USB.
Juraj Tlach
12.04.13,15:07
Vlado má pravdu, esc by mal fungovať podľa výrobcu, a rem.dev. v biose môže byť SD karta. Ak ti ten Escape nepôjde, skús to teda z karty.