draxter5
08.04.13,08:19
Ahoj. Mám v PC Outlook 2007, kam mi chodia všetky maily a chcel by som, aby sa mi preposielali na mailovú schránku Gmail, ktorú si chcem založiť. Ako to mám urobiť, aby som si to mohol pozrieť podľa potreby v oboch mailových schránkach? Ďakujem.
viktorviktor
08.04.13,10:38
daj pánovi guglovi otázku napr. Outlook 2007 pošta preposlanie
Malík83
11.04.13,07:38
Prepacte, ze vam zasahujem do diskusie, ale tiez mam dotaz k mailu, preto sa pripajam - chcela by som vediet, ako funguje takyto antispam (http://www.eset.com/sk/antispam/)? Lebo tiez mam ucet na gmaile, ale opacne - sa mi spravy z neho preposielaju na outlook. tento antispam by mal byt v outlooku potom integrovany, ale citala som, ze aj gmail ma nejaky vlastny antispam? ako to potom funguje? nebudu sa "bit?"
Juraj Tlach
11.04.13,09:26
Draxter5, aká je tá druhá mailová schránka? Pretože outlook je klient, ktorý sťahuje zo serverov poštových schránok správy. záleží už len na nastavení konkrétnej schránky, či po preposlaní poštovému klientu v tvojom pc sa potom vymažú alebo nie. príhlás sa do svojej schránky na internete a tam si to nastav. taktiež si tam môžeš nastaviť preposielanie správ do inej schránky.
Malik83, ako funguje tam máš napísané.antispam v poštovej schránke sa nebude nijako priečiť s tvojím poštovým klientom. antivirus, ktorý obsahuje antispam na triedenie nevyžiadanej pošty funguje v tvojom pc, nie v schránke u poskytovateľa pošty. mali by mať vlastný ako napr. gmail.záleží už len od typu antivírusu, či takú možnosť má. potom už len konkrétne antispamové programy. ale tak či tak sú iba v tvojom pc.
draxter5
14.04.13,10:33
no veď ten Gmail..
pistik71
14.04.13,12:48
Pripojim sa k Jurajovi...

Draxter5: v ucte GMAIL sa da nastavit na webe, aby sa ti tento automaticky nacitaval postu z inych mail schranok (inych mailov). Takto si mozes na jedno miesto stiahnut vsetky maily. A ked chces pouzivat MS Outlook v loklanom PC, tak si jednoducho v nom nastav email z GMAIL v MS Outlook a mas pokoj (odporucam cez IMAP).

Malík83: Antispam oznacuje nevyziadanu postu podla odosielatela, obsahu mailu alebo kombinaciou roznych technik. Tuto postu bud len oznaci a premiestni do urceneho priecinka v mailoch, alebo ju moze uplne vymazat ze ti ani nepride. Pouzity moze byt v lokalnom PC (kontrola pri stahovani mailov do PC), alebo uz na mailovom serveri (kontroluje sa uz ked ti pride mail na server do schranky - usetris si stahovanie blbosti do PC). Antispam ma uz kazdy mail server, vratane GMAILu.
misoft
14.04.13,14:33