lejka
08.03.06,07:41
Všetko najlepšie všetkým poraďačkám k dnešnému sviatku žien.
Milan Benka
08.03.06,06:46
Pripájam sa k horeuvedenému blahoželaniu. Myslím si, že nikdy nie je dosť príležitostí vyjadriť vďaku a obdiv naším ženám a preto každú by sme mali využiť.
janasv
08.03.06,07:18
Zopar milych obrazkov k MDZ.:p:)
Astep
08.03.06,11:12
Dnes je medzinárodný deň krásnych,úspešných a inteligentných žien . Všetko najlešie k sviatku všetkým poradačkám.
ZuzanaA
08.03.06,11:21
Bola som dnes v ČSOB a dostala som tam krásnu ružu k MDŽ :D
Zužu
08.03.06,17:41
K sviatku MDŽ som dostala peknú SMS /podobná príspevku č. 4/, ale napíšem ju ešte raz celú, je to úprimné a človeka pookreje pri srdiečku: Dnes je sviatok krásnych, úspešných a inteligentných žien, ak o nejakej vieš pošli ďalej, mne ju posielať nemusíš, ja o sebe viem, že som krásna, úspešná, inteligentná ...
Myslím si , že toto platí pre všetky poraďáčky. Tak nech sa nám darí v našej mravenčej práci.
ALBO
08.03.06,20:15
včera sme mali výročie svadby (kvety , darček, reštika). Dnes už nebolo nič. A tak to je každý rok. No nie je to smola ? Už sa nikdy takto nevydám....
Všetko naj.
Tweety
08.03.06,20:17
včera sme mali výročie svadby (kvety , darček, reštika). Dnes už nebolo nič. A tak to je každý rok. No nie je to smola ? Už sa nikdy takto nevydám....
Všetko naj.
Blahoželám k výročiu, verím ,že darček bol hodný toho výročia. ;) ;)
evina
08.03.06,20:35
včera sme mali výročie svadby (kvety , darček, reštika). Dnes už nebolo nič. A tak to je každý rok. No nie je to smola ? Už sa nikdy takto nevydám....
Všetko naj.

Takú smolu máme aj my menom Eva na meniny, keď sa ako jediné musíme deliť s Adamom:(
endrju
09.03.06,08:09
Za Evy si to vynahradí chlap, ktorý sa volá, napríklad, Peter Gašpar
:D
Oslavuje:
1) narodeniny
2) meniny
3) "priezviskoviny"
4) troch kráľov (Gašpar, Melicher a Baltazár).
:D
VERONIKA6
09.03.06,09:45
Milí Poraďáci, len dnes som objavila všetky Vaše gratulácie k sviatku MDŽ.
Veľmi si cením, že na nás myslíte. Ďakujem.
janasv
10.03.06,07:13
Takú smolu máme aj my menom Eva na meniny, keď sa ako jediné musíme deliť s Adamom:(

Evina, utechou nech Ti je, ze podobne to maju aj ini, napr. len v marci je ich niekolko: 3.3. Bohumil, Bohumila, 6.3. Radoslav, Radoslava, 8.3. Alan, Alana, 30.3. Vieroslav, Vieroslava. Nasla som aj dalsich. ;)Vy mate smolu v tom, ze je to prave na Vianoce, tak vlastne mate o jeden sviatok menej.:mee: Smola by bola, keby si mala vtedy aj narodeniny. To by si mala menej o 2 sviatky - teda o 2 oslavy.:eek::eek::eek: