ienko
09.04.13,13:10
Ahojte, niekedy na jesen 2012 zaviedol Wizzair novu policy pre cabin batozinu, viete mi prosim povedat, ako velmi ju dodrzuju ? mam o nieco malo vacsi batoh, ako udavaju ich podmienky pre bezplatnu batozinu.
Jedna sa mi hlavne o letisko Budapest, ako tam pristupuju ku kontrole velkosti batoziny ? Leteli ste niekto s nimi od jesene 2012, alebo teraz niekedy v 2013 ? Pre porovnanie, Ryanair v BA vobec nekontroloval batozinu (letel som 3x z BA), v Budapesti Ryanair tiez nekontroluje batozinu, v Milane Ryanair tiez nekontroluje batozinu.. s Wizzair ale poletim prvykrat, preto neviem co od nich cakat, teraz maju rozmery max 42 cm na vysku.

BUdem vdacny za kazdu radu, postrehy mozu byt aj z inych letisk, ako BUD.

vopred vdaka
ienko
17.04.13,18:26
ahojte, takze z vlastnej skusenosti z BUD letiska: Wizzair nekontroluje tasky, batohy extra prisne. Ak mate len prehodeny vak cez pleco - rovno vam nalepia nalepku na batoh "mala batozina" a mozte ist na security check. Mam to odsledovane u viacerych ludi, nie je to teda len moj pripad. Ludi s taskami vsak kontrolovali celkom dost, takze tam by som to neriskoval po tom co som videl.