tibore18
09.04.13,17:38
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa dá ukončiť prac. pomer so zamestnávateľom skôr, ako nám skončí dvojročná zmluva. Totiž môj zamestnávateľ sa zaviazal, že ma zamestná na 2 roky a ÚPSVR mu bude preplácať odvody, ktoré za mňa platí. Zaujíma ma či sa da pred skončením 24 mesačnej lehoty ukončiť prac. pomer bez toho, aby musel vracať úradu peniaze, ktoré mu preplatil. Každým dňom sa napätie v práci zvyšuje a niči mi to psychiku, už to nezvládam. Za odpoveď dakujem
veronikasad
09.04.13,16:17
O akú dotáciu ide (uveď číslo §) ?
ivka70
09.04.13,16:34
Ty mozes dat riadnu vypoved a po vypovednej doby tvoj PP konci.
Barticek
09.04.13,16:37
To aj mna zaujima, dostal zamestnavatel dotaciu na zamest mladych do 29 rokov
globalpartner
09.04.13,16:48
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa dá ukončiť prac. pomer so zamestnávateľom skôr, ako nám skončí dvojročná zmluva. Totiž môj zamestnávateľ sa zaviazal, že ma zamestná na 2 roky a ÚPSVR mu bude preplácať odvody, ktoré za mňa platí. Zaujíma ma či sa da pred skončením 24 mesačnej lehoty ukončiť prac. pomer bez toho, aby musel vracať úradu peniaze, ktoré mu preplatil. Každým dňom sa napätie v práci zvyšuje a niči mi to psychiku, už to nezvládam. Za odpoveď dakujem

zamestnávateĺ dostal peniaze na pracovné miesto nie konkrétne na Teba, môže zmluvu s tebou ukončiť a zamestnať iného , či už invalida, znevýhodneného a pod. podľa toho podĺa ktorého § dostal peniaze
LydaLyda
09.04.13,18:18
Táto téma aj mňa zaujíma, my budeme mať takého zamestnanca od mája 2013 na dobu 1 roka. Čo všetko obnáša vyúčtovanie ÚPSVaR za mzdy, odvody, prípadne príspevku na ochranu osobných údajov? Kto máte skúsenosti, poraďte. Ďakujem.
tibore18
09.04.13,18:35
čiže výpoveď môžem dať bez ohľadu na to aký to je paragraf? viete asi som to nepovedal cele, ja som bol predtým totiž 1 rok evidovaný ako nezamestnaný a tým, že ma zamestnal, tak mal nárok na preplacanie odvodov. Vraj mu tam povedali, že predčasne ukončenie prac. pomeru je porušenim "niečoho" a bude potom musieť vrátiť všetké peniaze, ktoré dostal od úradu, tak preto neviem. a ďakujem za odpovede
veronikasad
09.04.13,19:54
čiže výpoveď môžem dať bez ohľadu na to aký to je paragraf? viete asi som to nepovedal cele, ja som bol predtým totiž 1 rok evidovaný ako nezamestnaný a tým, že ma zamestnal, tak mal nárok na preplacanie odvodov. Vraj mu tam povedali, že predčasne ukončenie prac. pomeru je porušenim "niečoho" a bude potom musieť vrátiť všetké peniaze, ktoré dostal od úradu, tak preto neviem. a ďakujem za odpovede
Nie si ešte v skúšobnej dobe ? Počas nej môžeš skončiť pracovný pomer kedykolkvek (bez výpovednej doby). Stačí to zamestnávatelovi oznámiť 3 dni vopred.

Zamestnávatel po tvojom ukončení pracovného pomeru musí pracovné miesto obsadiť znovu uchádzačom o zamestnanie vo veku do 29 rokov.
wagner
09.04.13,19:59
čiže výpoveď môžem dať bez ohľadu na to aký to je paragraf? viete asi som to nepovedal cele, ja som bol predtým totiž 1 rok evidovaný ako nezamestnaný a tým, že ma zamestnal, tak mal nárok na preplacanie odvodov. Vraj mu tam povedali, že predčasne ukončenie prac. pomeru je porušenim "niečoho" a bude potom musieť vrátiť všetké peniaze, ktoré dostal od úradu, tak preto neviem. a ďakujem za odpovede Najprv si pozri zmluvu na webe, ktorú podnikateľ uzatvoril s ÚP. Tam je napísané, čo musí vrátiť. Podľa toho sa zariaď - nájdi si príslušný okresný úrad práce ktorý tú zmluvu zverejnil.
veronikasad
09.04.13,19:59
Táto téma aj mňa zaujíma, my budeme mať takého zamestnanca od mája 2013 na dobu 1 roka. Čo všetko obnáša vyúčtovanie ÚPSVaR za mzdy, odvody, prípadne príspevku na ochranu osobných údajov? Kto máte skúsenosti, poraďte. Ďakujem.
Po podpise dohody s UP, pri tomto type príspevku UP uhrádza zamestnávatelovi 90 % z celkovej ceny práce. Mesačne treba predkladať kopie mesačných výkazov do ZP a SP, Doklad o úhrade odvodov a vyplatenej mzdy (výpis z BU) a vyplnené tlačivo "Žiadosť o úhrade platby"
tibore18
09.04.13,21:31
a ako mám tú zmluvu nájsť?
tibore18
09.04.13,21:32
a ako mám tú zmluvu nájsť?
wagner
09.04.13,21:49
a ako mám tú zmluvu nájsť?

Nájdi si úrad práce - napr. si z Martina. Daj si upsvar Martin a tam niekde na stránke hľadaj zmluvy a v tých zmluvách hľadaj tú zmluvu uzatvorenú medzi upsvar a podnikateľom, ktorý Ťa zamestnáva. Tam sú všetky podmienky.
veronikasad
09.04.13,22:03
nikulik
10.04.13,10:49
Neviem konkretne ake su podmienky pri tej zmluve aku uzatvoril dotyčný ZĽ s uradom práce. Ale my sme takto mali dohodu s UPSVaR, ale dohodu o zamestnavani ZC s nizkymi mzdami, kde nam preplatili odvody aj za zamestnanca aj zamestnávateľa. Tie odvody za zamestnanca sme potom vo vypl.paske preplatili zamestnancovi.
POZOR, dobre si zisti o aku dohodu slo, lebo my sme mali taku, kde keby sme prepustili zamestnanca skôr ako skončila dohoda, čiže skôr ako prejdu 2 roky, tak bud by sme museli nahradit iným zamestnancom alebo by sme museli vracať všetky odvody my ako zamestnávateľ a samozrejme aj zamestnanec by musel vratit odvody ktoré mu boli vyplatené.
tibore18
10.04.13,15:31
Ďakujem, už viem čo potrebujem
tibore18
10.04.13,18:43
ešte ma napadla jedna vec, dokedy musi mať zamestnavateľ podpísanu zmluvu s iným zamestnancom, do dňa keď dám výpoveď alebo až do ukončenia výpovednej lehoty?
LydaLyda
15.04.13,19:29
Ďakujem za odpoveď veronikasad.
LydaLyda
11.05.13,16:51
Časť odpovede od "Nikulík" ......Tie odvody za zamestnanca sme potom vo vypl.paske preplatili zamestnancovi.... tomuto nerozumiem, veď dotyčný za-nec má určený plat, preplatenie je potom aký príjem pre za-nca? a aké sú z tohto príjmu odvody do fondov? Vopred ďakujem za odpoveď..
nikulik
22.05.13,08:57
Napr. Vyplata za april - z mesiaca marec vratim zamestnancovi odvody, ktore sa mu vo vyplate zrazili a vyplatim mu to vo vyplate za apríl. Bude to normalne polozka vo vypl.paske ako Prispevok z UPSVaR. Akoby to dostala v čistom len to ide cez vypl. pasku. ALE v mes.april sa z toho prispevku platia odvody do zdrav.poistovne. No bohuzial urad prace musite ziadat len o odvody čiste, cize bez toho zdrav.poist. co sa z prispevku zaplati. Neviem ci som to dobre napisala ale snad ste ma rozumeli.