rasheeda
10.04.13,10:17
Dobrý deň,
uzavrela som telefonicky objednávku na balíček služieb "Základná prezentácia" do systému Európskej databanky spoločnosťou Bisnode Slovensko, sro. Vyskytol sa mi však problém a potrebovala by som objednávku zrušiť. Keď som telefonovala do spoločnosti, povedali mi, že len ak zaplatím poplatok vo výške 50% z faktúry na objednávku alebo im zaplatím objednávku v dvoch splátkach po sebe. Pre mňa to však nič nerieši. Neviem kam sa obrátiť o radu.
Od spoločnosti mi prišiel akurát sprievodný list, faktúra, výpis údaj z databázy firiem, kde som zaradená, náhľad zmluvy ale žiadne podmienky, nič netreba podpisovať a vrátiť firme späť. Vedeli by ste mi poradiť ako postupovať?
Ďakujem.
Mária27
13.04.13,17:01
Peggynka
13.04.13,17:32
To ktorú z tých služieb si využila ?
http://foaf.sk/firmy/118696#zaznam
rasheeda
13.04.13,18:16
Poskytovanie informačných služieb z vlastného automatizovaného informačného systému, myslím, že to spadá sem.
lepsisvet
28.10.13,20:43
resheeda, ak vystupuješ ako podnikateľ, tak ti SOI-ka asi nepomôže. my sa s nimi naťahujeme od mája. zatiaľ sme nič nezaplatili, iba skladujeme upomienky. napísali sme do tejto firmy doporučený list, po mesiaci nám prišiel e-mail, ktorého obsah si musím ešte niekoľkokrát prečítať, aby som pochopila, co chtěl básník říci.... :/
milankura
02.06.15,09:29
Mame to podobne. Chcu peniaze a nevieme za čo. Zvukový záznam Nám odmietajú poskytnúť, že aby sme prišli k nim! Zmluvné podmienky visia niekde vo vetre, a nikto netuší o čo vlastne ide!
lepsisvet
02.06.15,10:46
to mi je luto:/ a tie podmienky sa vam nepodarilo najst? alebo ako je to s nimi.
neviem, kedy sa s podobnymi smejdami skoncuje. aj dnes som sa dozvedela o dalsom cloveku, ktory reagoval na podobnu ponuku zasa dalsej firmy.
kamaratka pracuje u pravnicky, jeden pan sa v tejto veci sudi a pozadoval nahravku telefonickeho hovoru. nahravku poskytli, ale iba cast, kde pan s ponukou suhlasi. pokracuju dalej, som zvedava ako to dopadne.
drzim vam palce.
milankura
02.06.15,11:36
Pravnici nam povedali, ze su povinny dodat nahravku aj s casovou(datumovou) znackou. Aj ked sme s. r. o. tak sa na to vztahuje Zakon o ochrane spotrebitela z obcianskeho zakonnika. V kazdom pripade chcem najskor pocut nahravku. Problem nie je zaplatit, ale platit podvodnikom kazdy rok za podvody ,ktore potom mozu opakovat nemienim.
zendaya
23.02.17,22:24
mate prosim info, ako to dopadlo??