Aninka Anka Arpášová
10.04.13,20:55
nejde mi otvoriť USB, rozpozná ho, len mi stále vypisuje nejakú runDLL :(netuším čo je tomue tosúrne! :( Pomooooc!!! ĎAKUJEM
Juraj Tlach
11.04.13,09:12
Robí to po vložení? Čo je na tom kľúči? Aký máš windows? skús v predvolených programoch zmeniť nastavenie automatického prehrávania-vymeniteľná jednotka zmeň na otvorenie adresára resp. prieskumník. Opíš presnejšie chybu, robí to len pri jednom a tom istom usb, čo presne ti vypíše a kedy?! pri otvorení exploreru alebo programu na kľúči? Ak tam nič nemáš, skús to naformátovať.
Fero11
11.04.13,15:40
nejde mi otvoriť USB, rozpozná ho, len mi stále vypisuje nejakú runDLL :(netuším čo je tomue tosúrne! :( Pomooooc!!! ĎAKUJEM
No to je dost dolezite precitat si aku hlasku to na teba vypluje a podla toho sa zariadit
pistik71
14.04.13,12:38
Aj ked je to uz stara vec, pre inych citatelov moze byt uzitocna informacia, ze to moze byt aj virus na usb kluci. Ak je nastavey autorun (automaticke spustenie), tak sa z kluca chce spustit nejaky virus, avsak nejakym sposobom asi koliduje s niecim, tak vyhodi chybu (ale ta hlaska s chybou moze byt aj jeho maskovaci manever).
misoft
14.04.13,14:31