singularita
11.04.13,14:21
Dobrý deň prajem. Lekárka ma vypísala s mojím 4ročným synom na OČR, manželka je doma s druhým-ročným synom na rodičovskej... Malý má črevnú virózu, je úplne hotový... Do práce som nahlásil OČR, asi o dve hodiny mi volali, že vraj po porade s právnikmi nemám nárok na OČR, pretože doma je manželka a ona sa vraj stará aj o druhého malého... Znamená to teda, že ja sa nestarám? Veď predsa aj na rodičovskej sa môže vypísať na OČR... Ako potom riešiť prípad, keď jeden malý je rozbitý na blato, leží ako polomŕtvy a manželka by s druhým malým potrebovala napr. niekam ísť??? Lekárka mi tvrdí, že je to v poriadku, že mám na OČR právo, pretože manželka sa stará o druhého syna a nemôže naraz robiť dve veci.... Tak ako to vlastne je? Ďakujem za rady...
širi1
11.04.13,12:46
podľa mňa ak lekárka vystavila tlačivo "ošetrovné..." máte na to nárok, platí to od prvého dňa soc. poisťovňa max. 10 kal dní a zamestnávateľ je povinný to ospravedlniť
singularita
11.04.13,17:40
áno, lekárka vystavila tlačivo "ošetrovné" avšak z práce mi volali, že vzhľadom na to, že manželka je s druhým synom na rodičovskej, takže na OČRku nemám nárok... a že ak neprídem do práce, mám absenciu...
ivka70
11.04.13,18:14
áno, lekárka vystavila tlačivo "ošetrovné" avšak z práce mi volali, že vzhľadom na to, že manželka je s druhým synom na rodičovskej, takže na OČRku nemám nárok... a že ak neprídem do práce, mám absenciu...

Zamestnavatel ti nemoze dat absenciu, pretoze mas vystavenu riadnu OCR.
Nech ti ten pravnik ukaze nejaky paragraf, ktory neumoznuje otcovi cerpat OCR, ak je matka s inym dietatom na RD.
Podla mna ziadny taky nenajde, lebo to nie je zakonom zakazane ....

Pripadne si vyziadaj stanovisko Socialnej poistovne.
singularita
11.04.13,18:54
Hľadal som v zákoníku práce, paragraf 141 a nič také som sa tam nedočítal... vyžiadal som si aj stanovisko sociálnej poistovne, tak som zvedavý čo mi napíšu.
V zákoníku práce je napísane: "Zamestnávateľ ospravedlní neprítomnosť zamestnanca v práci za čas jeho dočasnej pracovnej neschopnosti pre chorobu alebo úraz, počas materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky (§ 166), karantény, ošetrovania chorého člena rodiny a počas starostlivosti o dieťa mladšie ako desať rokov, ktoré nemôže byť z vážnych dôvodov v starostlivosti detského výchovného zariadenia alebo školy, v ktorých starostlivosti dieťa inak je, alebo ak osoba, ktorá sa inak stará o dieťa, ochorela alebo sa jej nariadila karanténa (karanténne opatrenie), prípadne sa podrobila vyšetreniu alebo ošetreniu v zdravotníckom zariadení, ktoré nebolo možné zabezpečiť mimo pracovného času zamestnanca. Za tento čas nepatrí zamestnancovi náhrada mzdy, ak osobitný predpis neustanovuje inak."

Náš právnik si asi vysvetlil, že tá osoba, ktorá sa ináč stará o dieťa je moja manželka, nie je to však náhodou opatrovateľka? Syn navštevuje škôlku a teraz nemôže byť v starostlivosti detského výchovného zariadenia alebo školy a teda spĺňa podmienky...