player85
11.04.13,20:50
Ahojte,otazka ,na ktoru mi daju odpoved hlavne zeny :) vcera som si kupila topanocky fakt krasne,no a cisielko by aj sedelo,akurat dnes ked som ich mala prvy krat trochu tlacii po chvili,kedysi somniekde v nejakom casopise citala cim napomoct aby topanocky povolili len si to uz nepamatam :( mate nejake rady??? Dakujem
arizona
11.04.13,18:58
Dáša_
11.04.13,19:01
ja som niekde čítala - milovníčka topánok a fakt drahých topánok svoju zbierku rozdelila na také, čo sa dajú nosiť iba 20 minút a na také. v ktorých vydržíš 2 hodiny a potom celý deň. Ak si si kúpila z 1. skupiny, tak každá rada drahá :D
kedysi sme také, že sme si obuli na nohy mokré ponožky a tak obuli tlačiace topánky. Niekedy pomohlo. Ale pamatam aj na také, čo nohy rozodrali furt, nepomohol ani obuvník...
kopretinka
11.04.13,19:09
ty si kupuješ topánky podľa čísla?? bez skúšania?? :eek: tož,do dĺžky sa žiadne nenatiahnu....ak sú kožené,tak do šírky povolia....
player85
11.04.13,19:37
Skysala samozrejme :) akurat nove topanky to vacsinou urobia hlavn ked nabehnem na jarnu obuv po zime a potom to je fajn,su kozenne tak dufam ze do sirk povolia na dlzku su mi dobre,aaaaa google funguje,dakujem za otazku ;)
pohodička
11.04.13,19:46
Ahojte,otazka ,na ktoru mi daju odpoved hlavne zeny :) vcera som si kupila topanocky fakt krasne,no a cisielko by aj sedelo,akurat dnes ked som ich mala prvy krat trochu tlacii po chvili,kedysi somniekde v nejakom casopise citala cim napomoct aby topanocky povolili len si to uz nepamatam :( mate nejake rady??? Dakujem

Moje dospelé deti používajú nejaký spray, názov neviem, ale stačí sa opýtať v predajni obuvi. Viem, že to funguje.
osky
11.04.13,19:53
ja ma odskusane silonky alébo bavlnene ponozky-podla moznosti topanok namocit do horucej vody.vyzmykat a chodit.ale fakt chodit,ajcely den,inak nepovolia.nieze sadkat si pri telku a cakat.
osky
11.04.13,19:54
inak pri nazve som myslela najprv,ze zase tu prilepila temu mixerka ale ked som zistila ze to nebude ona tak som ocakavala ze pojde o detske toanocky :-)
a ono to normalne damske...
Melnick
11.04.13,20:34
V každej opravovni obuvi, Ti topánočky dokážu trocha - myslím až o jedno číslo upraviť . Ja som si kúpila jeden vzor topánok vo viacerých farbách, lebo sa mi strašne páčili , (samozrejme tlačili jak šľak , ale boli péééééééknéééé) s vedomím, že pôjdu hneď do opravovne na "zväčšenie". A veru pomohlo. Sú mi fajn.
Melnick
11.04.13,20:37
ja som niekde čítala - milovníčka topánok a fakt drahých topánok svoju zbierku rozdelila na také, čo sa dajú nosiť iba 20 minút a na také. v ktorých vydržíš 2 hodiny a potom celý deň. Ak si si kúpila z 1. skupiny, tak každá rada drahá :D
kedysi sme také, že sme si obuli na nohy mokré ponožky a tak obuli tlačiace topánky. Niekedy pomohlo. Ale pamatam aj na také, čo nohy rozodrali furt, nepomohol ani obuvník...

Dáška aj ponožky namočené v bielom alkohole som skúšala . :D:D:D