Mrenek
12.04.13,19:51
hľadám nejakého ochotného človeka, ktorý sa dosť vyzná do podvodov na daniach, mám urobiť prezentáciu do školy čisto o podvodoch dph , ako to celé funguje , ďalej tam mám niečo o Varehovi a pod. Ak by bol niekto taký ochotný, tak nech mi napíše. Ďakujem
buchač
12.04.13,17:55
hľadám nejakého ochotného človeka, ktorý sa dosť vyzná do podvodov na daniach, mám urobiť prezentáciu do školy čisto o podvodoch dph , ako to celé funguje , ďalej tam mám niečo o Varehovi a pod. Ak by bol niekto taký ochotný, tak nech mi napíše. Ďakujem
Vareha bol amatééér ...lebo ho čapli ....;)...s takým niečim , čo on robil ???...hm , to iba do času , potom utrum a ťurma ...

Ako to funguje ???
To akože chceš recept ???
Neblázni ...:rolleyes:
arizona
12.04.13,18:00
Vzhadom na tvoje predosle prispevky moc neverim, ze potrebues vypracovat ulohu do skoly :D:---
Dáša_
12.04.13,18:00
no, mna by zaujímalo, aká to je škola, kde dávajú takéto úlohy :)
Mrenek
12.04.13,20:11
No jasné , takto verejne si pýtam návod ako okradnúť štát o miliony :D Z jednej časti mám urobiť projekt o DPH a pod. Takže tam zahrniem aj podvody, ktoré sú veľmi zaujimavou témou.
Mrenek
12.04.13,20:16
buchac, mohol by si mi dat na seba kontakt alebo e-mail? Ak by si bol ochotný a odpovedat mi na pár otázok. A prečo bol amatér? Ved necelu milardu korun ziskat od štatu? Ale zase je pravda, že ho čapli.Ale je neskutočné kolko podvodov sa deje a kolko penazi takýmto niečím ziskaju.
buchač
13.04.13,05:34
buchac, mohol by si mi dat na seba kontakt alebo e-mail? Ak by si bol ochotný a odpovedat mi na pár otázok. A prečo bol amatér? Ved necelu milardu korun ziskat od štatu? Ale zase je pravda, že ho čapli.Ale je neskutočné kolko podvodov sa deje a kolko penazi takýmto niečím ziskaju.
Na otázku sa zvykne dať aj tú odpoveď ...

Kontakt a či mail nie je problém .
Problém skôr vidím v tých otázkach , na ktoré by som asi nevedel odpovedať ...
Ide o to , že som účtovník laického - debatného typu ...ešte aj daňové som si nechal vypracovať ...:---:D
Takže by to bola debata o ničom ...




Varehu neriešme ...ale zlatý to chlapec ... že čistá filantropia.......jedna z kamarátiek Fica ...:---
http://www.vareha.com/home
Nandrolon
13.04.13,05:47
ja zase potrebujem do školy presný návod na výrobu heroínu, perníku, a kde sa dá dnes ľahko zohnať čistý efedrín hydrochlorid... ?? prípadne aj ceny... ??? :-))))))))))))))))))))))))))))
buchač
13.04.13,05:58
ja zase potrebujem do školy presný návod na výrobu heroínu, perníku, a kde sa dá dnes ľahko zohnať čistý efedrín hydrochlorid... ?? prípadne aj ceny... ??? :-))))))))))))))))))))))))))))
Nandrík ......

Tak toto by sa dalo určite skôr zohnať , ako tie 100 % návody na odrby štátu ...

Napríklad

Heroín výroba

Kompletná premena surového ópia čistého heroínu hydrochloridu (diacetylmorfín HCl), možno zhrnúť takto:
- Čistenie surového ópia
- extrakcia / čistenie morfínu z ópia
- konverzie morfínu heroínu základ
- čistenie heroínu základne a prechodu na hydrochloridu.


;) :rolleyes:
Mrenek
14.04.13,09:43
buchac, nevadi, ze si lajk, das mi prosim ta e-mail? Mne nejde pisat spravy tuto. Dik