kam na obed v lm
13.04.13,08:01
Mám zaujímavú stránku na FB, určite bola vytvorená za účelom spoplatnenia celej služby, chcem sa spýtať ako by sa to dalo čo najvýhodnejšie pre mňa ošetriť.

Moji zákazníci sú reštaurácie, hotely, penzióny...

Ide mi o to že či mi treba živnosť, alebo stačí istá dohoda o vykonaní práce, alebo, alebo, alebo...

Dopyt po službe je, potrebujem to vyriešiť čím skôr.

Za skoré odpovede vopred dakujem.
peter_hornik
13.04.13,09:47
Zivnost, kedze ides vykonavat sustavnu cinnost za ucelom zisku. Takze podnikat.
kam na obed v lm
15.04.13,06:01
to je v poriadku to je najmensi problem skor sa mi vynara problem ze ako postavit zmluvu o poskytovani reklamneho priestoru, alebo zmluvu o propagácii na socialnej sieti...tak aby som neporusil autorske prava fb a bolo to pravne vyhovujuce
blavaciko
15.04.13,06:29
to je v poriadku to je najmensi problem skor sa mi vynara problem ze ako postavit zmluvu o poskytovani reklamneho priestoru, alebo zmluvu o propagácii na socialnej sieti...tak aby som neporusil autorske prava fb a bolo to pravne vyhovujuce
autorske prava ani nie, skor podmienky fb
kam na obed v lm
15.04.13,06:34
to je pravda dnes sa vrhnem asi na samoštúdium :D mohol by mi tu nekto poradiť ako napisať tu zmluvu ? alebo aspon portal kde by som nasiel podmienky a prosim neodporucajte ma na obciansky a obchodny zakonnik :D
blavaciko
15.04.13,07:13
podmienky najdes priamo na facebooku
kam na obed v lm
15.04.13,09:49
to je predsa nad slnko jasne, myslel som ako postavit tu zmluvu o poskytovani reklamnych sluzieb ;)
blavaciko
15.04.13,21:50
vzhladom na to, ze je to proti podmienkam fb, tak by si taku zmluvu vobec nemal uzatvarat
kam na obed v lm
16.04.13,05:47
jasne uz som to cital a ziadnu zmluvu mi netreba takze uz to mam vybavene...;)