Chafer
13.04.13,12:14
Zdravim, potreboval by som poradit. V podstate ani neviem, ci nepisem do zleho oddelenia kedže neviem ci je problem v CPU, grafickej alebo niekde inde.
Asi pred 2 tyzdnami sa mi pokazil notebook ( menili mi HDD ), ked som ho priniesol a nainstaloval vsetky ovladace, stale pri spusteni hier nabiehalo nizke fps ( Napriklad aj pri League of Legends na minimalnej grafike to seka. Starcraft 2 seka uz na medium grafike ). Pred tym som nemal problem hrat nove hry na max detailoch no teraz mi to notebook nedovoli.

Mam procesor Intel i5-2430M 2,4 2,4
graficku kartu nvdia gforce 555M 2GB
ram 6GB

Drivre som preinstaloval 5x, pouzival som Ccleaner, TuneUP utilites, avast hlbkove testy ( nic nenasli ) ale nic nepomohlo.

(napr. pri spustenom starcrafte na high grafike, mam fps do 30, vytazenie procesora do 50% a pouzitu pamat 3,29 GB.. , pri League of Legends high detailoch 18-40 fps) Vypnutie avastu a spustenie turbo modu v TuneUP utilities mi zdvihne ktore dosiahne max 40 cize cca o 10

To je zatial vsetko co napisem, dakujem za odpovede. Dalse informacie dodam do 15 minut.
pistik71
14.04.13,12:31
Ked pouzivas AVAST tak sa nediv ze ti to ide pomaly. Skus hladat problem aj v disku, ked ti ho menili - je rovnaky typ?