zaciatocnik888
14.04.13,17:12
Potrebujem poradiť prípadne odporučiť nejakú firmu s ktorou máte skúsenosti. Môj problém spočíva v tom, že v dome vlhnú steny a to nielen obvodové ale aj vnútorné. Neviem ako sa problému zbaviť a aký postup použiť, na internete ich je more ale ktorý je pre ten môj problém vyhovujúci neviem potrebujem radu odbornika, ktory niečo taketo už riešil. Vdaka za pomoc!
lapejko
14.04.13,17:42
odvodniť ak je kde, návod na http://www.aco.sk/3653.html, zohnať miestnu alebo blízku firmu na tlakovú injektáž alebo podrezanie stavby, alebo bez búrania Aquapol, ktorý mení polaritu vzlínajúcej vody a ženie ju kapilármi muriva naspäť...človek je ale tiež z vody, tak neviem čo to s ním spraví...
zaciatocnik888
14.04.13,18:59
Veľa veciam rozumiem no sú veci ako napr. odvodnenie stavby ktorým rozumiem ako krtko betonu idealne keby to niekto pozrel a povedal kolko za to chce...Najlepsie okolie TR alebo MT. Naozaj netuším ako sa v reali drenaž pripadne podrezanie muriva robí ak mate skusenosť napíšte mi...
lapejko
14.04.13,19:15
drenážna rúra sa vkladá do výkopu, ktorý sa musí urobiť dookola domu, k základu sa dáva drenážna doska alebo aspoň nopová fólia a drenážna rúra sa zasypáva drveným kameňom, ktorý umožní rýchlo zbehnúť vode popri nopovej fólii k rúre, podrezávanie sa robí diamantovým kotúčom alebo lanom, zasahuje deštrukčne do interiéru, do vyrezanej ryhy sa vkladá lepenka, plast alebo sa naráža nerezový vlnitý plech.