sisa32
14.04.13,23:34
Dobrý večer. Chcem sa spýtať koho mám uviesť ako navrhovateľa v elektronickom formulári návrhu na zápis s.r.o. do or. Ja som splnomocnená na podanie a podpis návrhu. Mám uviesť len seba ako navrhovateľa alebo aj konateľov spoločnosti? Treba uviesť konateľov aj na konci návrhu,kde sa podpisujú spolu s mojím menom alebo tam uvediem len svoje meno? Je jasné,že tam podpisy nebudú,podpíšem to zaručeným podpisom,ale nerada by som bola,keby mi návrh na zápis odmietli kvôli takejto "chybe". :confused:
CrakeN
04.05.13,07:52
Do návrhu pre OR SR uvádzaš ako navrhovateľa seba, teda splnomocnenú osobu, na konci návrhu uvádzaš všetkých spoločníkov, ktorí sa samozrejme nepodpisujú (podpisuješ to ZEP na základe splnomocnenia ty). Robím to tak pravidelne a ešte s tým nebol problém ;)
KEJKA
04.05.13,08:24
Hm, ja to robím presne naopak tiež pravidelne a nebol problém. Ja som predsa splnomocnená len na podanie a podpis ZEPom.
CrakeN
04.05.13,08:32
Ono záleží na tom, ako má človek postavené splnomocnenie, ale ako vravím, zapisujem mesačne niekoľko spoločností a nikdy nebol problém ;)