Pistacik
15.04.13,12:07
Kedze moju otazku z minuleho tyzdna niekto zmazal, chcel by som sa znova spytat, aky je v sucasnosti rozdiel medzi odmenou a odstupnym (vypoved je dohodou a je moznost nazvat vyplatene prostriedky ako odmena alebo odstupne) z hladiska odvodov a zdanovania. Co je pre zamestnanca vyhodnejsie ?
V minulosti sa z odstupneho neplatili odvody do zdravotnej poistovne, ale aj to sa zmenilo,
preto ma zaujima aktualny stav.
Dakujem
Tweety
15.04.13,10:10
Nikto nič nezmazal, odpoveď tam máš. Odvody sa platia rovnako aj z odmeny aj z odstupného.
Pistacik
16.04.13,15:34
Dakujem aj za opakovanu odpoved - po obsahovej stranke je porada.sk uplne super.

Neodpustim si vsak vyhrady k pouzivatelskemu rozhraniu stranky (aj ked sa mozno stazujem na nespravnom mieste, verim, ze sa to dostane az k spravnej osobe).
Je pravda, ze povodne dva prispevky neboli vymazane, hoci som o vymazanie jedneho poziadal.
Aj pri zadavani tretieho sa vyskytla tato chyba:
Warning: mysqli_query() [function.mysqli-query]: (21S01/1136): Column count doesn't match value count at row 1 in [path]/includes/class_core.php on line 1396
Database error

Suc pouceny z minula, nepokusal som sa prispevok znovu zadat, kedze takto netradicne vyzera potvrdenie spravneho prijatia prispevku.
No a k tomu vyhladavaniu - ako neprihlaseny pouzivatel som si dal - Porady -> Uctovnictvo ->
Mzdové účtovníctvo, personalistika, odvody -> Hladat v tejto porade -> Rozsirene hladanie -> Klucove slova (odstupne) -> Hladat len v nazvoch -> Hladat

Vysledkom je 143 stran (OK, prispevkov je vela), ale moj prispevok nie je na prvej strane a ani nie je ziadna moznost zoradit podla datumu...

Preto pridam kriterium do vyhladavania "Pred 2 tyzdnami a novsie" - vysledkom je "vyhladávač nenašiel žiadne výsledky
".
Kde spravili soudruzi z NDR chybu ?
Podobne som dopadol aj pri vyhladavani podla prihlasovacieho mena (no such filter attribute 'userid')
a pod., proste som tie prispevky nijako nenasiel.
Moj osobny nazor - vyhladavanie je neprehladne, ale hlavne nefunguje.