4kids
16.04.13,18:00
Dobry den prajem, potrebovala by som poradit. Otvaram detsky second hand /len cream veci/. Neviete mi niekto poradit s reklamacnym, prevadzkovym poriadkom? Co este potrebujem - ake poriadky - mat na predajni? Dakujem za odpovede.
xtriadax
17.04.13,06:38
máš ho v správe :cool:
kezeso
17.04.13,09:34
Dobry den prajem, potrebovala by som poradit. Otvaram detsky second hand /len cream veci/. Neviete mi niekto poradit s reklamacnym, prevadzkovym poriadkom? Co este potrebujem - ake poriadky - mat na predajni? Dakujem za odpovede.
​Potrebuješ ešte nálepku /dostať kúpiť v papiernictve/ o zákaze fajčiť.
Tiež schválenie prevádzky od hygieny /tam ti dajú žiadosť/
4kids
17.04.13,09:50
Dakujem, to viem. Mam na vchodovych dverach nalepku "zakaz fajcit", to by malo stacit, nie? Musim mat na predajni este nejaky iny poriadok?
kezeso
17.04.13,10:13
Dakujem, to viem. Mam na vchodovych dverach nalepku "zakaz fajcit", to by malo stacit, nie? Musim mat na predajni este nejaky iny poriadok?
​Ak nikoho nezamestnávaš, tak nie. K tomu reklamačnému poriadku potrebuješ knihu o evidovaní reklamácií, potvrdenia o prevzatí reklamácií, ale mám dojem, že známa, ktorá robí sekáči spomínala, že reklamácie neriešia, nakoľko ide o nosený tovar.
4kids
17.04.13,10:33
No ved prave, tak teraz neviem, ci ho mam vypracovat a zahrnut do neho klauzulu, ze nossene veci nereklamujeme :o)). A mysli, ze som to videla v sekacoch aj na stene, ako oznam. Vdaka.
xtriadax
17.04.13,11:24
pokiaľ zákazník nie je oboznámený o vadách ktoré sú pri predaji má pravo ich reklamovať aj keď je tovar používaný. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie ;)
4kids
18.04.13,11:54
Potrebujem este poradit. Chcem kupit registracnu pokladnu na splatky cez Quatro, no oni sro nepredavaju na splatky do sumy 1000 eur. Kupim ju teda ako fyzicka osoba. Ako to potom urobim, aby som si ju dala do nakladov? Predam ju mojej s.r.o.?
xtriadax
19.04.13,06:21
predať niečo čo berieš na splátky nemôžeš pokiaľ im to nesplatíš