katus1911
16.04.13,20:42
Ahojte, mám otázočku.
Šéf chce zamestnancom upraviť pracovnú zmluvu dodatkom že ich základná mzda sa rozdelí na fixnú časť a pohyblivú (30% zo základnej mzdy) aby ich motivoval a nerobili zbytočné prúsery, treba uviesť v dodatku za akých podmienok bude táto pohyblivá časť mzdy vyplatená alebo stačí uviesť že jej vyplatenie závisí od posúdenie nadriadeného? Treba niečo špeciálne uviesť do do tohto dodatku? A ešte že pokiaľ nebudú chcieť dodatok zamestnanci podpísať mám mať nachystanú pre nich výpoveď-poradíte mi akú výpoveď dať kde by nebola výpovedná lehota, aký dôvod uviesť? Nemám s týmto skúsenosti vôbec. Ďakujem veľmi pekne za rady :)
MarcoM
16.04.13,19:00
Takých zamestnávateľov treba poriadne prevetrávať po súdoch a dostať z nich aj posledný cent.
MarcoM
16.04.13,19:17
draggon (http://www.porada.sk/member.php?u=297055): súhlasím, ale povzdychnúť a povedať svoj názor môžem :rolleyes:
katus1911
17.04.13,05:30
Tiež mám podobný názor ale keďže je ot môj zamestnávateľ... ale aj tak vás prosím o radu
tictac7
17.04.13,05:54
- aby boli zamestnanci motivovaní, treba mať presne určené pravidlá odmeňovania napr. v mzdovom predpise. Inak je to len subjektívne posudzovanie a je to o ničom.
- zamestnanca nijako nedonútiš podpísať pre neho nevýhodný dodatok k PZ
- hroziť výpoveďou mu nemôžeš, to že nechce takýto dodatok podpísať, nie je dôvodom výpovede
JUDr. Pavol Kollár
17.04.13,06:46
Zmeny dohodnutých pracovných podmienok by mal riešiť osobne "šéf" a nenechávať to na iných. Šéf by si mal uvedomiť, že je to zmena dohodnutých pracovných podmienok a túto zmenu vysvetliť a zdôvodniť tak, aby svojich podriadených motivoval. Vyhrážať sa výpoveďou je absolútne neprofesionálny prístup a svedčí o nevedomosti šéfa, že výpoveď môže dať zamestnávateľ zamestnancovi len zo zákonom stanovených dôvodov. Takže ak zamestnanec nepodpíše dodatok k pracovnej zmluve a dostal by následne výpoveď z nejakého vykonštruovaného dôvodu, je zo strany zamestnanca legitímne podať na súd žalobu o neplatnosť skončenia pracovného pomeru. Nachystať a dať zamestnancovi len tak výpoveď podľa predstavy pána šéfa sa zákonným spôsobom nedá.
katus1911
17.04.13,07:19
úplne tomu rozumie, len on sa chce vyvarovať tomu že mu to nikto nepodpíše, chce to spraviť preto takto lebo sa zamestnanci lahkovážne stavajú k praci ktoru maju spravit lebo vedia ze co maju na pracovnej zmluve to aj dostanu a vobec sa nesnazia. šéf to s nimi bude osobne riešiť len ja ot mam vsetko pripraviť :) ale ked to nebudu chciet podpisat tak im dam pisomne porusenie prac. disciplina a vyriesi to o par dni ci?
ivka70
17.04.13,07:23
úplne tomu rozumie, len on sa chce vyvarovať tomu že mu to nikto nepodpíše, chce to spraviť preto takto lebo sa zamestnanci lahkovážne stavajú k praci ktoru maju spravit lebo vedia ze co maju na pracovnej zmluve to aj dostanu a vobec sa nesnazia. šéf to s nimi bude osobne riešiť len ja ot mam vsetko pripraviť :) ale ked to nebudu chciet podpisat tak im dam pisomne porusenie prac. disciplina a vyriesi to o par dni ci?

a aky by mal byt dovod porusenia prac dicsipliny? aby to nebolo napadnutelne, to je potrebne riadne zdovodnit .... a teda mat aj pricinu ...
LukyKs
17.04.13,15:49
úplne tomu rozumie, len on sa chce vyvarovať tomu že mu to nikto nepodpíše, chce to spraviť preto takto lebo sa zamestnanci lahkovážne stavajú k praci ktoru maju spravit lebo vedia ze co maju na pracovnej zmluve to aj dostanu a vobec sa nesnazia. šéf to s nimi bude osobne riešiť len ja ot mam vsetko pripraviť :) ale ked to nebudu chciet podpisat tak im dam pisomne porusenie prac. disciplina a vyriesi to o par dni ci?

A čo takto miesto písania tu, prečítať si najprv (prípadne aj pochopiť :D ) ZP ?
katus1911
17.04.13,16:46
ZP co si prečítala Ďakujem za dotaz, porusenie prac.discipliny moze dat napr fajcenie mimo vyhradenych prestavok a vyhradeneho miesta, neplnenie si poriadne pracovnych úloh atd...
Xanti
19.04.13,21:05
ZP co si prečítala Ďakujem za dotaz, porusenie prac.discipliny moze dat napr fajcenie mimo vyhradenych prestavok a vyhradeneho miesta, neplnenie si poriadne pracovnych úloh atd...
A to dá všetkým výpoved? Za porušenie prac. disciplíny? Ved to by sa sám odsúdil na zánik. Všetci by to napadli na súde ako neplatné skončenie pracovného pomeru. To by mu neprešlo ... nech ich motivuje odmenami ... a nie znižovaním platu čo majú .
katus1911
23.04.13,08:00
chlapci to pochopili a bez problemov podpisali, to by im nepomohlo motivovat ich odmenami pretoze to co maju bez odmien je velice slusne tak to bynezabralo a ked niekto z nepozornosti zhodi pristroj a vznikne tam skoda za cca 1000€ tak treba s tym nieco robit a nejako sa tomu vyvarovat aby bolo nabuduce viac pozornejsi a mali viac snahy v sebe
tictac7
23.04.13,08:08
chlapci to pochopili a bez problemov podpisali, to by im nepomohlo motivovat ich odmenami pretoze to co maju bez odmien je velice slusne tak to bynezabralo a ked niekto z nepozornosti zhodi pristroj a vznikne tam skoda za cca 1000€ tak treba s tym nieco robit a nejako sa tomu vyvarovat aby bolo nabuduce viac pozornejsi a mali viac snahy v sebe

....ZP si nepochopila. Ani Tvoj zamestnávateľ. Škody sa riešia inak.
katus1911
23.04.13,12:17
pochopila som ZP a viem ako sa riešia škody aj zamestnávateľ, ale nechce to tak riešiť