miass
17.04.13,20:23
Dobrý deň,
momentálne som na RD s ročným dieťaťom, naše druhé dieťa sa má narodiť v auguste tohto roku. Manžel je v TPP a zároveň má pozastavenú živnosť. Niekde som sa dočítala, že ak nechceme stratiť rodičovský príspevok, ktorý sa vypláca do 3 r. dieťaťa, je možné, aby sa na manžela prepísal/prešiel rodičovský príspevok, kedže popri RD sa dá už aj pracovať a ja môžem zároveň nastúpiť na materskú dovolenku. Je vôbec možný naozaj takýto súbeh? Môže to nejako ovplyvniť manželov príjem a zamestnávateľa? A čo potom, keď skončí moja MD, čo s nástupom na RD s druhým dieťaťom? Vopred Vám ďakujem za všetky odpovede, k tejto otázočke :)
ivka70
17.04.13,18:58
Taka kombinacia je zakonom vylucena:

Oprávnená osoba má nárok na rodičovský príspevok, ak:
a) zabezpečuje riadnu starostlivosť o dieťa,
b) má trvalý pobyt alebo prechodný pobyt na území Slovenskej republiky (ďalej len „pobyt")
Riadna starostlivosť o dieťa podľa tohto zákona je starostlivosť poskytovaná dieťaťu v záujme všestranného fyzického vývinu a psychického vývinu dieťaťa, najmä primeraná výživa dieťaťa, hygiena dieťaťa, výchova dieťaťa a dodržiavanie preventívnych prehliadok dieťaťa podľa osobitného predpisu.
Podmienka riadnej starostlivosti o dieťa sa považuje za splnenú, ak oprávnená osoba zabezpečuje riadnu starostlivosť o dieťa osobne aleboinou plnoletou fyzickou osobou alebo právnickou osobou.
Ak sa riadne stará o to isté dieťa viac oprávnených osôb, nárok na rodičovský príspevok má len jedna oprávnená osoba určená podľa ich dohody. To platí rovnako , ak súd zverí maloleté dieťa do striedavej osobnej starostlivosti obidvoch rodičov, alebo súd schváli dohodu rodičov.
Ak je v rodine viac detí do troch rokov veku alebo do šesť rokov veku, ak má dieťa dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav, vzniká len jeden nárok na rodičovský príspevok a len jednej oprávnenej osobe určenej podľa ich dohody.
Nárok na rodičovský príspevok nevzniká, ak sa oprávnená osoba a dieťa zdržiavajú v štáte, ktorý nie je členským štátom Európskej únie, zmluvnou stranou Dohody o Európskom hospodárskom priestore alebo Švajčiarskou konfederáciou (ďalej len „členský štát"), a počas pobytu v tomto štáte oprávnená osoba nie je verejne zdravotne poistená v Slovenskej republike.
Nárok na rodičovský príspevok nevzniká ani jednej oprávnenej osobe, ak
a)aspoň jedna z nich má nárok na materské alebo na obdobnú dávku ako materské v členskom štáte a suma materského alebo obdobnej dávky ako materské v členskom štáte za celý kalendárny mesiac je vyššia ako suma rodičovského príspevku
b) štát, ktorý nie je členským štátom, vypláca obdobnú dávku ako rodičovský príspevok alebo obdobnú dávku ako materské.
Nárok na rodičovský príspevok nevzniká maloletému rodičovi, ktorý nemá priznané rodičovské práva a povinnosti podľa osobitného predpisu.

http://www.employment.gov.sk/rodicovsky-prispevok.html