kikoo
17.04.13,19:57
ma pravo ucitelka zadavat domacu ulohu pri ktorej si misia zakupit predmet na domacu ulohu,ktory sa doma bezne nedrzi(komiks).syn nemal a namiesto poznamky dostal 5:eek:.je to tak spravne????thx.
Hakika
17.04.13,18:04
tak spravne to urcite nie je :mad:
ivuliatko
17.04.13,18:20
Keď sa to tak vezme, ani tempery, plastelína, tuše a výkresy sa doma bežne nedržia... Ale priznávam, že mne by ani vo sne nenapadlo žiadať od detí, aby si špeciálne kvôli domácej úlohe kúpili komiks, naopak, zastrájam sa, že im ho dám vyrobiť. Pre našich piatakov to nebude premiéra, už ho tento rok kreslili na výtvarnej :)
Pre istotu si skús zistiť všetky okolnosti. Neporadila náhodou p. učiteľka deťom, že si môžu komiksy vypožičať aj v knižnici (alebo si ich prečítať a vypracovať úlohu v čitárni)? Deti niekedy podávajú rodičom veľmi svojrázne informácie ;)

Názory na známkovanie domácich úloh pozri aj tu: http://www.porada.sk/t204326-znamkovanie-domacej-ulohy.html
(http://www.porada.sk/t204326-znamkovanie-domacej-ulohy.html)
kikoo
18.04.13,04:23
no ale na zaciatku roka je vypisane co treba zakupit do skoly,s tym suhlasim.keby nemal nejaky projekt tak nech sa paci.nemal to este jeden ziak a toho ospravedlnila lebo ked zadavala ulohu(pondelok) tak nebol v skole a uloha bola na stredu.aj moj syn niekedy chyba v skole a ulohy si poctivo zhaname.ked som volal ucitelke povedala ze keby bol sikovny by si v ten den pozical od spoluziacky a syn mi na to povedal ze preco by si mal privlastnovat co neni jeho.este k tej sikovnosti:v druhom a stvrtom terajsom rocniku ziskal 2 miesto na hviezdoslavov kubin,tak nech mi o jeho sikovnosti niito nic nehovori.este na koniec.niesom z tych ktori nedaju dopustit na svoje deti,podporujem spravodlive tresty.
kikoo
18.04.13,04:33
este jedna vecc.minuly rok mali karneval.robil som masku robota 2 tyzdne.pajkoval som diody svetla vsetko svietilo,blikalo piskalo,napajkoval som 200 di8d.no pri nasadzovani bola potrebna pomoc dospeleho a ked oslovil svoju ucitelku tak odmietla zo slovami ze nema cas,tak nakoniec n sebe nemal ziadnu masku.jansom myslel ze ju vtedy roztrhnem