noisytania
17.04.13,23:01
Dobrý deň, chcem Vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pri vyplňovaní krátkeho dotazníka, ktorý použijem pri tvorbe diplomovej práce.

Téme DP je: „Nové inštitúty v obchodnej praxi podnikateľov“.

Nakoľko chcem pri spracovaní uvedenej témy diplomovej práce využiť aj názory samotných podnikateľských subjektov z rôznych sektorov na príp. prínos zmien v obchodnoprávnych predpisoch, dovolím si Vás osloviť touto cestou a prosím o vyplnenie predloženého dotazníka. Mojím cieľom je získať informácie napr. o dodržiavaní zásady poctivého obchodného styku v obchodnej praxi podnikateľov na Slovensku, odhaliť úroveň právneho vedomia podnikateľov v otázkach nekalej súťaže a tiež zistiť postoj podnikateľov k zavedeniu nových inštitútov do obchodnej praxe podnikateľov uplatnením poslednej novely Obchodného zákonníka.

:):) prosím, nájdite si 5 minút Vášho času, veľmi mi tým pomôžete!!! ďakujem krásne všetkým zúčastneným :)

http://www.survio.com/survey/d/X7K8X1P6W8Q3W3K5F
avalik
17.04.13,21:50
11. otazka - chyba mi tam spravna odpoved - §2 NV 21/2013 Z.z. - alebo som nepochopila otazku?
noisytania
18.04.13,04:51
11. otazka - chyba mi tam spravna odpoved - §2 NV 21/2013 Z.z. - alebo som nepochopila otazku?

Ďakujem veľmi pekne za upozornenie, už je to upravené - vypadla tam správna odpoveď, už je to opravené.