karkulka129
18.04.13,16:52
Da sa niekde zistit kde v ktorych bankovych a nebankovych instituciach som dlzna a kolko dlhujem?
buchač
18.04.13,16:04
Da sa niekde zistit kde v ktorych bankovych a nebankovych instituciach som dlzna a kolko dlhujem?
Nehnevaj sa , ale Ty také niečo nevieš ???
Tak to už normálne rozum ostal niekde na hranici s Južnou Kóreou ...

Jeden človek ( prípadne viacerí ) to neskoršie budú vedieť a následne sa dozvieš aj Ty ...
Týmto ľuďom sa vraví exekútor ...
Keď sa ale oni ozvú , dlžoba bude určite vyššia ...
alaya1
18.04.13,16:07
Existuju 2.registre.
Bankovy uverovy register
nebankovy uv,register.

​Tam sa da zistit, komu a kolko dlhujes.
karkulka129
18.04.13,16:17
Nehnevaj sa, ale mozno nemyslim seba, ale nejakeho znameho,ktoremu by som chcela pomoct.. dik
pavol54
18.04.13,16:30
Nehnevaj sa , ale Ty také niečo nevieš ???
Tak to už normálne rozum ostal niekde na hranici s Južnou Kóreou ...

Jeden človek ( prípadne viacerí ) to neskoršie budú vedieť a následne sa dozvieš aj Ty ...
Týmto ľuďom sa vraví exekútor ...
Keď sa ale oni ozvú , dlžoba bude určite vyššia ... J e dosť laikov ktorí myslia že majú všetko v poriadku a po piatich rokoch jednej známej prišlo že
že nemá zrušený úverový účet lebo bankárka jej niečo nespoplatnila vo výške 1€ a drb 50€ sankcia s úrokmi, čakajú svynejeeny kedy laik spraví chybu, alebo sú sprosté a nevedia a odnesie si to zákazník. Inak ja som mal z jednej banky úver dali mi rozpis na celé obdobie úroky + splátky a v inej viem len keď mi príde ročný výpis koľko ešte mám
alaya1
18.04.13,16:33
ja??
buchač
18.04.13,16:55
Nehnevaj sa, ale mozno nemyslim seba, ale nejakeho znameho,ktoremu by som chcela pomoct.. dik
...máš predsa jedno , ide o ten princíp ...o lóve predsa ...

J e dosť laikov ktorí myslia že majú všetko v poriadku a po piatich rokoch jednej známej prišlo že
že nemá zrušený úverový účet lebo bankárka jej niečo nespoplatnila vo výške 1€ a drb 50€ sankcia s úrokmi, čakajú svynejeeny kedy laik spraví chybu, alebo sú sprosté a nevedia a odnesie si to zákazník. Inak ja som mal z jednej banky úver dali mi rozpis na celé obdobie úroky + splátky a v inej viem len keď mi príde ročný výpis koľko ešte mám
...detto ...
blavaciko
18.04.13,20:15
Nehnevaj sa , ale Ty také niečo nevieš ???
Tak to už normálne rozum ostal niekde na hranici s Južnou Kóreou ...

Jeden človek ( prípadne viacerí ) to neskoršie budú vedieť a následne sa dozvieš aj Ty ...
Týmto ľuďom sa vraví exekútor ...
Keď sa ale oni ozvú , dlžoba bude určite vyššia ...


Pamatam si, ako som musel slecnu v CSOB presviedcat, ze naozaj mam u nich nepovolene precerpanie na ucte. Stale mi tvrdila, ze ucet je v pluse, pricom minimalne 6 mesiacov stahovali poplatok za vedenie, ale na ucte nebol ani cent...

asi po pol hodine sme zistili ze hej, minus 16 euri :D
takze asi tak to oni ovladaju...
meha
19.04.13,07:29
Skús centrálny úverový register