like
19.04.13,19:56
Mam taky problem ze jedna osoba vyhotovila o mne bez suhlasu v beznom styku vyhotovila audio zaznam za ucelom mojho skompromitovania. Je to v poriadku alebo nieco sa s tym da spravit. Nie je tam nic zle, jediny problem co ma hneva je ten ,,nelegalny,, audiozaznam. Proste nepaci sa mi ze o mne spravila daco take a vyhraza sa s tym, da sa to nejak zariesit pravne aby bol zaznam, ktory bol vyhotoveny bez mojho suhlasu zmazany ? pretoze teraz ma stym moze obtazovat aj roky a nezelam si aby o mne bolo nieco take, proste nie, mam cudny hlas zial a podobne a da sa na tom dobre bavit :( dakujem vam velmi pekne za kazdu radu, velmi si to vazim a prepacte ked je to v zlej sekcii nerozumel som tomu zadavanie. Dakujem
S pozdravom Jan
lujza.j
19.04.13,18:24
Nie je tam nic zle, jediny problem co ma hneva je ten ,,nelegalny,, audiozaznam.
...tak potom?.... inak to, že je nelegálny môže byť len tvoje tvrdenie...človek po čase vytriezvie a veci vidí inak....
like
20.04.13,11:19
ja Vam rozumiem, mozete mat pravdu, ale polozme tuto otazku tak : je legalne aby o niekom bez jeho vedomia a pri nekominikacii s nim(s inou osobou) bolo vyhotovený audiozaznam? dakujem velmi pekne
misoft
20.04.13,12:01
Pokiaľ nie si verejne činná osoba - NIE!