fizzy
08.03.06,14:31
Ahoj vsetci, som tu novy tak ak som sa netrafil do temy tak prosim prepacte, este som sa tu poriadne nezorientoval :confused:

Mam taku otazku...potreboval by som poradit kde by som nasiel (bud zakon, priklad, vzory, rady...) ohladne vytvorenia zmluvy na manipulaciu resp. uchovavanie osobnych udajov. Potrebujem vytvorit databazu ludi s ich osobnymi udajmi.

Vie mi niekto poradit? Dakujem :)
dana9
08.03.06,13:40
Všetky potrebné dokumenty (vzor - bezpečnostný projekt, smernica, poučenia... ) sa dajú nájsť na stránke

http://www.porada.sk/downloads.php?

:)
Chobot
08.03.06,14:39
Ahoj vsetci, som tu novy tak ak som sa netrafil do temy tak prosim prepacte, este som sa tu poriadne nezorientoval :confused:

Mam taku otazku...potreboval by som poradit kde by som nasiel (bud zakon, priklad, vzory, rady...) ohladne vytvorenia zmluvy na manipulaciu resp. uchovavanie osobnych udajov. Potrebujem vytvorit databazu ludi s ich osobnymi udajmi.

Vie mi niekto poradit? Dakujem :)

Nazdar fizzy! Tvoja otázka je typu: "Dostal som nové auto, čo mám robiť, kde nájdem návody?"

Ak chceš konkrétnu radu, upresni svoju otázku. Chceš spracúvať osobné údaje? Máš určený účel spracúvania? S kým chceš uzavrieť tú zmluvu, so sprostredkovateľom? Alebo potrebuješ vedieť, ako vyzerá vzor súhlasu dotknutej osoby so spracúvaním jeho osobných údajov?

Trochu sa na porade zorientuj a neboj sa, pomoc určite nájdeš.
fizzy
08.03.06,15:36
No prezeram tie zakony i demoverziu Bezpecnostneho projektu...ale som z toho dost zmeteny :eek:
Matejko1
28.03.06,09:16
Prečítaj si Zákon o ochrane osobných údajov, je to také ťažké ???