carlos5112
21.04.13,10:50
Zdravím,
08.04.2013 som si kupil nove botasky, tento týžden sa mi začali rozliepať, zajtra ich chcem dať reklamovať a požiadať o vrátenie penazí, mám nato nárok? Či zasa budem mesiac, čakať dokým mi ich nejako opravia a mesiac budem chodiť bosí?

Značka JOHN GARFIELD (29,99€)

​Ďakujem za rady.
stormcatcher
21.04.13,09:37
Zdravím,
08.04.2013 som si kupil nove botasky, tento týžden sa mi začali rozliepať, zajtra ich chcem dať reklamovať a požiadať o vrátenie penazí, mám nato nárok? Či zasa budem mesiac, čakať dokým mi ich nejako opravia a mesiac budem chodiť bosí?

Značka JOHN GARFIELD (29,99€)

​Ďakujem za rady.
...nemohol by si ešte zopár krát zadať túto tému? :D:D:D
carlos5112
21.04.13,09:45
Ospravedlňujem sa, pri pridávaní mi hádzalo furt ERROR.zlezaradil
arizona
21.04.13,10:01
Zdravím,
08.04.2013 som si kupil nove botasky, tento týžden sa mi začali rozliepať, zajtra ich chcem dať reklamovať a požiadať o vrátenie penazí, mám nato nárok? Či zasa budem mesiac, čakať dokým mi ich nejako opravia a mesiac budem chodiť bosí?

Značka JOHN GARFIELD (29,99€)

​Ďakujem za rady.


​Zalezi od predajcu, ci usudi, ze topanky sa uz nedaju opravit /vtedy mas narok na vratenie penazi/ , alebo ci ich da opravit a tym padom ma na vybavenie reklamacie 30 dni.

viac o reklamaciach si precitaj napr.tu http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
lujza.j
21.04.13,10:03
salvatore007
26.05.13,08:58
U tejto firmy nemas narok narok na vratenie penazi a nic nevybavis ani v zakonom stanovenej reklamcii. Mne sa rozpadli zimne topanky presne po 3 mesiacoch nosenia a prisla mi odpoved, ze to reklamovana vada nie je vyrobou vadou, ale sposobil som si ju sam. Poslal som to spat na dalsie posudenie a drbnuta vychodniarska firma co sa zaobera zevraj s takymito reklamaciami mi poslala odpoved, ze na ich predchadzaujucom stanovisku trvaju a je nemenne. Uz som podal podnet na SOI. Jedine co ti resp. vsetkym mozem odporucit je na 100 honov tuto predajnu obchadzat a nic si od nich nekupovat. Len sa mi potvrdilo, ze z vychodu ani len vzduch dobry a nie to nejaky tovar!!!!!!!!!
arretha
17.05.16,12:46
www.john-garfield.com – nekvalitne topanky, ktore nevyreklamujete
pridavam sa ku nemalemu mnozstvu zakaznikov, ktori mali tu smolu, ze nakupili v tejto firme topanky. Nie som prva a ani posledna, ktorej sa po cca mesiaci prejavila chyba. V mojom pripade to bol zadrhavajuci sa zips. Kedze som si nebola vedoma neadekvatneho zaobchadzania, tak som sla cizmy vyreklamovat. Na predajni sa uz rozculovala ina zakaznicka, ktora reklamovala topanky 3 krat... mala tu smolu, ze sa jej chyba zopakovala vzdy na inej topanke... tato fima si dava dokladne zalezat na tom, aby sa reklamacny proces tahal zakonnych 30 dni. To iste bolo aj v mojom pripade. Nedali si namahu mi zatelefonovat, ale v 30 den mi prisiel listok z posty, ze tam mam list. No a v liste pisane, ze reklamacia je neuznana. Tak som sla s cizmami ku obuvnikovi, nech mi ich opravi. A ten vravi – ak vam ich opravim, tak ako keby som vas okradol – chyba sa zopakuje, lebo su cizmy krivo site na troch miestach. Ajhla!! Takze nie, ze moja chyba, ale VYROBNA chyba! Naozaj – pas kozenky pod zipsom bol na jednom mieste siroky pol centimetra, na druhom mieste 2 centimetre.... Tak som to sla reklamovat znovu a co asi? Neuspela som! Posudok totizto J. Garfieldu robi firma Unicer, ktora mala davnejsie spor s inym zakaznikom, ktory im dokazal, ze su prepojeni, takze kvoli konfliktu zaujmov si dali zalezat na tom, aby sa uz nedalo dokazat prepojenie – vymenili mena vo vedeni (adresu ale nie, hm...). Takze, vykrucaju sa ako sa da, su absolutne neprozakaznicki, predavaju nekvalitu bez najmensej ochoty si to uznat a zakaznikovi nahradit SKODU, ktoru mu takto sposobia. O arogantnom pristupe predavcky menom Matejcikova, ktora arogantne tvrdila, ze cizmy vidi, ze su site rovno ani nevraviac.... Takze, ak mate zbytocne vela penazi, casu, pevne nervy a tesite sa, ked vam neuznaju opravenenu reklamaciu – hor sa nakupovat do John – Garfield!!!
alaya1
17.05.16,13:51
kupila som si tam 2 nie lacne lodicky. Obidva pary sa rozlepili po prvom pouzivani, vrchna cast sa odlepila od podrazky. dala som do opravy obuy opravit, nebudem sa rozculovat s reklamaciami u nich po precitaci skusenosti zakaznikov na nete

Takze po Batovi, uz nekupujem ani tam.
lujza.j
17.05.16,14:43
Ja sa bojim,ze kde kupim ak bude treba....dajako som si urobila nechtiac pred zasobu:Dvsetky boty z netu....ani jedny....naznak,ze by im nieco bolo.....teda ze by ich trebalo reklamovat.netove obchody zrusili..resp.isli het z sk:(