Tana S
21.04.13,11:22
3.4. nastúpila do zamestnania učiteľka JŠ zjavne z vysokou teplotou a bolesťou hrdla.Ako zastupujúca riaditeľka som ju vyzvala ,aby opustila priestory MŠ.Moje viacnásobné upozornenia od ignorovala ,a stým ,že aj tak musí ísť poobede do školy , zostala v práci. Na nasledujúci deň si požiadala telefonicky o 2 dni dovolenky , od 5.4 2013 je na PN s predpokladaným ukončením 1.5 2013. Pre chorobnosť detí /nemusí byť spojitosť / od 10.4 bolo zariadenie uzavreté.Po nástupe do práce 15.4 som požiadala Radu školy o prerokovanie"" Zápisu z pohovoru"."Zdôvodnila som to tým ,že pani učiteľka JŠ mi to po čase odmietne podpísať a že mám veľmi zlé skúsenosti z predchádzajúceho zápisu 17.10.2012 ,chem aby RŠ videla jej správanie voči mne. Rada školy zasadla 18.4 napriek tomu ,že zápis ešte nie je platný a JŠ sa ho nemohla zúčastniť pre PN.Neriešila sa infekčná choroba , ani ďalšie jej pochybenia ,ktoré som uviedla, ale ja. Na 24. 4 zvoláva starostka vraj zmierovacie konanie ,počas zdravotnej vychádzky JŠ. Bolo mi jasne naznačené ,že jedna pôjde preč.Môže mi niekto poradiť.Verím ,že nie som prvá ,lebo na dedine sú zväzky iné ako v mestách.
mimaBe
21.04.13,11:44
Milá Táňa S, z tohto príspevku mám veľmi zmiešané pocity :confused:. Z môjho pohľadu nejde o riešenie porušenia pracovnej disciplíny alebo preprokovanieˇ"Zápisu z pohovoru", ale spor dvoch zamestnancov, ktorý prerástol do otvorenej vojny medzi nadriadenou a podriadenou, a je len vyvrcholením vzájomných sporov. Možno by bolo zaujímavé vypočuť si aj druhú stranu, tejto "neriešiteľnej" situácie...
wagner
21.04.13,19:42
Táňa, vieš vôbec čo je kárne opatrenie? Za čo sa vôbec udeľuje? Tieto Tvoje maniere mi nápadne pripomínjú časy dávno minulé. Čo si chceš dokázať? Dôležitosť, to že si zastupujúca riaditeľka? Môj názor - vysoko lietaš, nízko padneš. Nevieš komunikovať so svojimi podriadenými.Taký ľudia nemajú čo robiť vo funkciách.
Tana S
24.04.13,09:33
Chcela by som vidieť váš postoj ,keď by vám preberala zdravé dieťa ,učiteľka s horúčkou a pre bolesť hrdla neôhla ani prehovoriť ,či ?
Braňo
24.04.13,09:45
náš postoj je irelevantný, rozhodujú dôvody, ktoré sú uvedené v ZP