Rihard
22.04.13,11:45
Dobrí Deň, mám problém s prehrievaním PC. Mám Apple Mac mini a na nom nainštalovaný Windows.Dostal som ho na vianoce ale nieje nový lebo ho mám od bratranca ktorí ho mal cca. 2 roky. Prvé 3 mesiace boli super všetko fungovalo no naraz sa mi začal prehrievať na Windowse. na Macintoshe všetko ide ako má, nie je ho ani počuť ani sa neprehrieva. No ako náhle ho prepnem na Windows hučí a je horúci. Oco ho dal aj do opravy do Košíc ale povedali mu že im nič nehučalo ani sa im neprehrieval. No tak neviem no mám aj Fifu 13 ktorá mi pred tým išla ale teraz ju už ani nespustím.
PROSíM PORADTE MI.
ĎAKUJEM, Rihard.
allgreen
22.04.13,10:05
na zaciatok skus preskenovat pc na pritomnost virusov, spware, čo zvyčajne pomoze na 100% je nanovo nainstalovať windows, s tým že sa ti zmažu udaje, data, teda aj hry, pokial ich nemas na inom disku.
sthruska
22.04.13,10:27
s tým že sa ti zmažu udaje, data, teda aj hry, pokial ich nemas na inom disku.

Ale ich nespustí, lebo príde o registre a mnoho iných vecí, ktoré sa automaticky ukladajú na systémový disk.
allgreen
22.04.13,11:06
pravda je, ked sa jedna o hru tu bude treba nainstalovat na novo, ale aspon savegame zalohovať
Rihard
22.04.13,13:25
ale za ten Windows sa plati a vlastne si ho musiš kupiť tak to neviem, a čo je ten spware ?
misoft
22.04.13,15:19
ale za ten Windows sa plati a vlastne si ho musiš kupiť tak to neviem, a čo je ten spware ?

Ak ho kúpil predtým - nie je problém znova ho nainštalovať - veď SN bude mať. A keby chcel - urobí si obraz disku a len to znova šupne naspäť.