Evelainka
22.04.13,20:53
Ahojte poradaci, viete mi poradit nejaku sikovnu cukrarku z Kosic a okolia, ktora pecie domace zakusky na rozne akcie?Budem vdacna za kontakty.Dakujem
Dáša_
22.04.13,20:28
korela
23.04.13,01:09
To som netušila, že je to až takto rozbehnuté.
buchač
23.04.13,06:10
To som netušila, že je to až takto rozbehnuté.
...hm ....
Keď tak čítam z tej uvedenej stránky ...LEN tie torty sú v ponuke ....


Mapa zručných žienok

Dievčatá, tortičkami sú označené lokality našich cukrárok, ak nad nimi prejdete myšou, zobrazí sa vám meno zručnej žienky a ak naň kliknete, zobrazia sa vám bližšie informácie a odkazy na katalóg s ich dielkami a na kontaktný formulár.
Šikovné žienky, ak máte záujem mať svoj katalóg a miesto na mape, tak si objednajte Tortu na mape.


Evelainka

Domace zakusky na objednavku
Ahojte poradaci, viete mi poradit nejaku sikovnu cukrarku z Kosic a okolia, ktora pecie domace zakusky na rozne akcie?

Na zákusky zbehni do cukrárne http://www.porada.sk/t202401-cukraren-v-kosiciach.html#post2162094
evaj63
23.04.13,14:55
Pod tou tortičkou sú označené aj dievčatá čo pečú zákusky a koláčiky na svadby a tak.
korela
25.04.13,11:49
Buchač, možno sa toto pečenie na objednávku ujalo aj z toho dôvodu, že intolerancií pribúda, a vo vitríne sa zákazník nedočíta zloženie dezertu. Tomu tiež inak nerozumiem. Malo by to byť samozrejmosťou ako je to u ostatných potravín.
Takto na objednávku má človek istotu, ak si zadá požiadavku, resp. si možno môže priniesť aj vlastné suroviny.
buchač
25.04.13,12:47
Buchač, možno sa toto pečenie na objednávku ujalo aj z toho dôvodu, že intolerancií pribúda, a vo vitríne sa zákazník nedočíta zloženie dezertu. Tomu tiež inak nerozumiem. Malo by to byť samozrejmosťou ako je to u ostatných potravín.
Takto na objednávku má človek istotu, ak si zadá požiadavku, resp. si možno môže priniesť aj vlastné suroviny.

evaj63 1 Day Ago #40793
Pod tou tortičkou sú označené aj dievčatá čo pečú zákusky a koláčiky na svadby a tak.

...dievky moje ......mne je to tááááák jedno , až to hučí .....nepozeral som tie cukrárky všetky ...

Čo sa týka toho môjho linku , nuž mám ( a nie iba ja ) overenú hentú cukráreň ...
Ako som spomínal , na svadbu dievky sme tam objednávku dali ...
Pečú kvalitne , oproti iným sú tie koláče aj v gramáži väčšie , vo veľkom výbere ( vedúca poskytne aj katalóg ) ....a za nižšiu cenu ...

Nevraviac aj o tom , že poskytujú aj množstevnú zľavu ...( teda aspoň nám dali nejaký cent na kuse dole )...
Ivenka
25.04.13,13:00
0940 856 992 ... chutné, pekné, úhľadné
korela
25.04.13,13:34
Máš recht. A kde?