nelka9
23.04.13,11:19
Prosím Vás chcela by som si založiť e-shop s oblečením...poraďte čo mám ako prvé urobiť???a neviete poradiť nejakého dodávateľa????Ďakujem....:)
blavaciko
23.04.13,18:27
ako prvé? prečítať si etiketu porady.
ETIKETA (http://www.porada.sk/showthread.php?t=2886)
Dav
23.04.13,18:32
Vybaviť živnostenské oprávnenie,urobiť stránku, nájsť dodávateľa, zviditeľniť sa reklamou a inzerátmi.
Marco18
24.04.13,07:46
Ak je to možné, vyberte si dodávateľa, ktorý umožňuje XML export svojich produktov. Niektoré systémy umožňujú ich následný import do e-shopu, čo ušetrí veľmi veľa času. Dáta sú potom tiež pravidelne aktualizované.
peter_hornik
25.04.13,04:40
Prosím Vás chcela by som si založiť e-shop s oblečením...poraďte čo mám ako prvé urobiť???a neviete poradiť nejakého dodávateľa????Ďakujem....:)
Nic.
To je dobra rada nad zlato.
Usetris nou svoj cas, energiu, peniaze.
ariadna22
25.04.13,20:58
toto je zoznam tovaru, ktorý má na internete problém
darčeky
parfémy
topánky
odevy
Marco18
25.04.13,21:24
Čo je myslené tým darčeky? Vtipné somarinky, zaľúbené vecičky? Lebo darček môže byť aj parfém, topánky, odev. Tu by som videl problém pri dobe dodania. Keďže predpoklad je, že darček kupujem na poslednú chvíľu a chcem ho mať hneď doma. ;)
ariadna22
26.04.13,11:35
Čo je myslené tým darčeky? Vtipné somarinky, zaľúbené vecičky? Lebo darček môže byť aj parfém, topánky, odev. Tu by som videl problém pri dobe dodania. Keďže predpoklad je, že darček kupujem na poslednú chvíľu a chcem ho mať hneď doma. ;)
dobrý deň,
myslím tým zameranie e-shopov.
odevy- ľudia si to musia vyskúšať až potom kupujú
topánky-detto
darčeky, parfémy - sú veci, ktoré sa kupujú na poslednú chvíľu a v kríze drahšie darčeky nahrádzajú lacnejšie, ktoré si ľudia kúpia len tak keď idú okolo v meste.
bohužiaľ
Marco18
26.04.13,13:04
Mozno aj preto ma eshop vyhodu. Ludia si topanky vyskusaju v kamenom obchode a kupia v najlacnejsom eshope. Smutne, ale aj to je realita...