ladosk
24.04.13,12:32
PORADTE MI PROSIM cesku bezpecnu banku pred sk. ex. ? hlavne lahke zriadenie uctu. dakujem.
Mila123
24.04.13,10:34
horí?????
svoju požiadavku zadaj ešte aspoň 8 x.......málo si dal, iba 2 x , veď nebuď trochár......
srska
24.04.13,10:36
PORADTE MI PROSIM cesku bezpecnu banku pred sk. ex. ? hlavne lahke zriadenie uctu. dakujem.nemáš mobil? obtelefonuj známich alebo priamo banky v cz;)
ladosk
24.04.13,10:50
prosim serioznych o serioznu odpoved. dakujem
Mila123
24.04.13,10:52
seriózna odpoveď na neserióznu otázku predsa nemôže existovať, neskrývaj sa a buď chlap, zaplať svoje dlhy.........
srska
24.04.13,10:54
a s exekútorom sa dá v 90% dohodnúť - splátky, .... atď. len treba prejaviť snahu
ladosk
24.04.13,11:01
tu nejde o skryvanie, pracujem na tom aby bolo vsetko v poriadku, ked nezaplatia mne nemozem ani ja , a preto aby som sa ocistil musim dalej fungovat a nato ucet potrebujem. a preto vazne prosim prispiet nazorom alebo informaciou a nie sarkazmom nudnych prispevkarov suhlasarov a lajkerov.
Oliwa
24.04.13,11:02
Daj si predsa do gúgla české banky a pozri si podmienky otvorenia účtu... Akého? Bežného? V akej mene? Ako fyzická osoba alebo právnická? Pozri si v OR, kto je majoritným vlastníkom tých bánk, či sú naozaj české alebo zahraničné... a podľa toho sa zariaď. Nik z nás to za Teba robiť nebude, hlavne ak sa neriadiš pravidlami tohto portálu...
Na to, že si tu len pár hodín a ešte si sa ani neohrial a už sú poraďáci podľa Teba nudní príspevkári, súhlasári a lajkeri... si dosť drzý a trúfalý, chlapče... :mad:
avalik
24.04.13,11:32
na tvojom mieste by som sa nevyhybala exekucii zalozenim uctu v ceskej banke, zbytocne tym navysis trovy exekucie ... vygoogli si pojem "europsky exekucny titul"
ladosk
24.04.13,11:47
jasne jasne "europsky exekucny titul" je pre ex. dlhodoba zalezitost vymozenia a ja potrebujem iba preklenut niake obdobie aby som mohol obchodne fungovat pokym sa z problemu ocistim, jednoducho niesom schopny okamzite upokojit exekutora a dohodu sme nenasli, a tak isto mam aj ja pohladavky a to v objemovom pomere cca 6 ku 2 voci mojim zavazkom tak ma skuste pochopit.
JAJA11
24.04.13,11:55
jasne jasne "europsky exekucny titul" je pre ex. dlhodoba zalezitost vymozenia a ja potrebujem iba preklenut niake obdobie aby som mohol obchodne fungovat pokym sa z problemu ocistim, jednoducho niesom schopny okamzite upokojit exekutora a dohodu sme nenasli, a tak isto mam aj ja pohladavky a to v objemovom pomere cca 6 ku 2 voci mojim zavazkom tak ma skuste pochopit.

tu by asi pomohla hotovosť a registračná pokladňa, alebo reštrukturalizácia....,
ale nerozumiem tomu, že už máte exekúciu a vy ste zatiaľ nevybavili exekúciu na vašich dlžníkov..... Prečo ste nekonali aj vy na druhú stranu ????? nemuseli ste sa dostať do takýchto problémov.....
Oliwa
24.04.13,12:07
na tvojom mieste by som sa nevyhybala exekucii zalozenim uctu v ceskej banke, zbytocne tym navysis trovy exekucie ... vygoogli si pojem "europsky exekucny titul"
To mi tiež napadlo ako prvé, že exekútor nie je padnutý na hlavu a s takouto možnosťou iste počíta. Asi by sa ho mal zadávateľ rovno spýtať :D, kde končia hranice jeho právomoci, resp. vymožiteľnosti pohľadávky...
Ak si "človek-milión" :(, tak treba mať na pamäti, že daňový úrad, exekútor a smrtka Ťa nájdu všade... :rolleyes:
srska
24.04.13,12:28
jasne jasne "europsky exekucny titul" je pre ex. dlhodoba zalezitost vymozenia a ja potrebujem iba preklenut niake obdobie aby som mohol obchodne fungovat pokym sa z problemu ocistim, jednoducho niesom schopny okamzite upokojit exekutora a dohodu sme nenasli, a tak isto mam aj ja pohladavky a to v objemovom pomere cca 6 ku 2 voci mojim zavazkom tak ma skuste pochopit.exekútor ťa pochopí a blokne účty aj tvojich odberateľov - prikáže uhradiť tvoj dlh jemu
MarcoM
24.04.13,12:51
Keď je ako živnostník a má hocijaký majetok tak exekútor mu to speňaží. Máš auto na seba tak sa s ním rozlúč ak budeš ignorovať exekútora. Ak nehnuteľnosť dražba. Ak je to dlh s.r.o.čky tak speňaží jej majetok. Ak je to tvoj dlh a máš obchodný podiel v s.r.o.čke siahne ti na obchodný podiel. Čím viac to naťahuješ tým drahšie to bude pre teba.
ladosk
24.04.13,13:02
este raz opakujem potrebujem preklenut casovy horizont cca par mesiacov a bude vsetko ok a vsetci budu spokojny
MarcoM
24.04.13,13:10
Však v poriadku prekleň, ale nemysli si, že exekútor za ten čas bude spať. Ten vykoná taký úkon, taký úkon a už si to môže naúčtovať a z tvojho záväzku napr. 2000,- Eur je zrazu 3500 Eur :)
Oliwa
24.04.13,16:48
exekútor ťa pochopí a blokne účty aj tvojich odberateľov - prikáže uhradiť tvoj dlh jemu
Sorry, srska, ale už si videl empatického exekútora? :eek::D Nemyslím si, že empatia je vlastnosť vlastná exekútorom ;)... Veď taký by si nezarobil ani na slanú vodu... :rolleyes: Kto nemá hrošiu kožu, nemôže toto robiť... :(
srska
24.04.13,16:57
Sorry, srska, ale už si videl empatického exekútora? :eek::D Nemyslím si, že empatia je vlastnosť vlastná exekútorom ;)... Veď taký by si nezarobil ani na slanú vodu... :rolleyes: Kto nemá hrošiu kožu, nemôže toto robiť... :(veď práve - aby zarobil skôr - blokne čo sa dá