daramaj
24.04.13,14:04
Dobrý deň potrebujem poradiť:
Poskytovateľ lízingu nehnuteľnosti dal súhlas nájomcovi lízingu na rozsiahlu rekonštrukciu budovy.

Vynaložené náklady hradí nájomca.

Po ukončení rekonštrukcie si poskytovateľ lízingu zvýši obstarávaciu cenu predmetu lízingu o náklady na rekonštrukciu, ktoré hradil nájomca.
Poskytovateľ lízingu v prospech nájomcu preplatí náklady vynaložené na rekonštrukciu po ukončení rekonštrukcie.

Zvýši sa lízingová cena majetku a vznikne lízing.splátka vo výške o akú sa zvýšila lízing.cena.
Nájomca je povinný okamžite uhradiť túto splátku.

Ako bude nájomca účtovať vynaložené náklady na rekonštrukciu?
Ako bude nájomca účtovať prijaté preplatené náklady od prenajímateľa?

Ďakujem..
KEJKA
11.05.13,17:53
Podľa mňa ide o náklady, ktoré je potrebné od začiatku účtovať na 315-pohľadávky voči prenajímateľovi, prípadne na 133 podľa nových postupov účtovania - ak by existovala zmluva, objednávka, rozpočet/,
Po ukončení rekonštrukcie /ak neboli dohodnuté čiastkové fakturácie/ nájomca vystaví faktúru prenajímateľovi 311/315,343
prenajímateľ zvýši hodnotu majetku 042,343/321

Ďalšej časti nie celkom dobre rozumiem:
Prenajímateľ upraví splátkový kalendár tak, že v jedinej splátke bude zahrnutá celá hodnota rekonštrukcie a následne sa bude splácať v pôvodne dohodnutých výškach?
Ak to bude v súlade so zmluvou, tak aj táto mimoriadna splátka sa zaúčtuje ako každá iná splátka - na zníženie 474.
Nájomca samozrejme musí upravený splátkový kalendár tiež zaúčtovať - podľa mňa 021/474, t.j. zvýši OC predmetu lízingu a upraví odpisový plán.
=========
zadanie je pomerne obsiahle, takže moje riešenie berte ako návod - nie direktívnu smernicu.
daramaj
13.05.13,13:54
Ďakuje za odpoveď...