conte1123
26.04.13,11:23
Exmanzelka mi nechche vydať osobné veci ani päť rokov po rozvode..( myslim oblecenie, lyze , gitary) , kedze neprebehlo majetkove vysporiadanie( vsetko som je nechal) tvari sa ze vsetko je jej. Vobec neviem co mam urobit pretoze ona vzdy ked si chcem nieco prist zobrat tak vola policiu ze ju napadam a kradnem a podobne....nechcem nic len dve gitary ktore som mal davno pred tym ako som ju spoznal a tiez sportove veci...mimochodom vzdy vsetko som kupoval len ja kezde mala minimalny prijem pocas celeho manzelstva.
bettylou
26.04.13,09:33
tak sa spýtaj polišov, pôjde tam niekto s tebou, dohodne sa čas, kedy je ona doma, hádam nepotrebuješ bločky, keď si gitarista s ona nie, a lyže je tiež zrejmé, čie sú
tom_i
26.04.13,09:36
ono existuje aj niečo také ako mediátor
conte1123
26.04.13,09:50
tom_I
to sice existuje ale tazko sa rozpravat s clovekom ktory pocuva len seba, ona to vidi tak ze ja som odisiel a co som si hned nevzal so soebou to je jednozjnacne jej, okrem toho tym ze neprebehlo majetko pravne vysporiadanie tak nema pootrebu nic vydat. ja potrebujem vediet ci po pravnej stranke je mozne to od nej dostat, lebo normalnym sposobom to asi nepojde. Ja smo nekonflitkyn typ nechce sa mi behat po sudoch.