21princessa7
26.04.13,21:36
Ktorý dobrý človek mi pošle vzor Žiadosti o podmienečné prepustenie. Mám si písať pp-čko a na nete som našla vzor z roku 1995 a to neviem či je ešte aktuálne. Poradiť mi kto nemá, rodinu mám len dobrú susedku, ktorá nevie čo pp-čko ani je :rolleyes: a na právnika naozaj nemám. A zvyšok z mojho okolia nie je ochotný mi poradiť len tak nezištne. Preto sa obraciam na Vás. Pevne verím, že aspon tu sa nájde niekto kto rád poradí bez fin. odmeny. Dakujem:mee:
lujza.j
26.04.13,19:49
21princessa7
26.04.13,19:55
dakujem krasne
feky8888
26.04.13,20:16
Ano,podľa tohto vzoru si to prerob podľa svojho trestného rozkazu a pošli to na súd v mieste výkonu trestu.Môžeš to poslať aj trošku skôr,len tam uveď presný dátum,kedy máš polovicu,prípadne 2/3 trestu odpykanú.
GabiZ
29.04.13,07:37
http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?Template=~/Main/TArticles.ascx&phContent=~/EDL/ShowArticle.ascx&ArticleId=8597

Ustanovenia zákonov sú už upravené, tieto vo vzore už nesedia so súčasným znením.


Ano,podľa tohto vzoru si to prerob podľa svojho trestného rozkazu a pošli to na súd v mieste výkonu trestu.Môžeš to poslať aj trošku skôr,len tam uveď presný dátum,kedy máš polovicu,prípadne 2/3 trestu odpykanú.

Dodala by som, že obsahovo by mohlo byť v popise uvedené, za čo bola odsúdená a popis ostatných vecí, ale paragrafovo to jednoznačne treba upraviť, pretože ani to, čo je tam dnes vo vzore uvedené už nesedí na súčasné ustanovenia spomenutého zákona!!! Podmienečné upustenie od výkonu zvyšku trestu zákazu pobytu sa rieši od § 71 trestného zákona.