MirkaT
27.04.13,05:28
Dobrý deň, prosím poraďte mi ako sa dá zmeniť prehrávač, ktorý sa používa na prehrávanie videa na internete (napr. na youtube, joj...)? Teraz mi to PC prehráva cez Adobe Flash Player ale dalo by sa nastaviť, aby na prehrávanie PC použil napr. Nero Show Time alebo niečo iné? Ďakujem.
Niran
27.04.13,07:40
Zmenit prehravac priamo na danej stranke youtube resp. JOJ sa neda. Pokial si chces video prehrat v lubovolnom prehravaci ktory mas nainstalovany v PC, tak si musis dane video najskor stiahnut na HDD a potom ho uz mozes spustit v prehravaci v akom chces.
misoft
27.04.13,17:27
Dobrý deň, prosím poraďte mi ako sa dá zmeniť prehrávač, ktorý sa používa na prehrávanie videa na internete (napr. na youtube, joj...)? Teraz mi to PC prehráva cez Adobe Flash Player ale dalo by sa nastaviť, aby na prehrávanie PC použil napr. Nero Show Time alebo niečo iné? Ďakujem.
Niran to naznačil.
Pokiaľ chceš zmeniť multimediálny prehrávač - jedine pre súbory na nosičoch, alebo uložené.
Streamové videá (youtube, joj...) majú pevne nastavené, v akom prehrávači sa prehrá - Flash Player, VLC plugin, WMP plugin - toto nezmeníš, nakoľko to ide v dátach od zdroja spolu s videom.
MirkaT
28.04.13,05:46
No škoda, že to nejde, ale každopádne ďakujem za odpovede...