s.g
27.04.13,21:07
Dobry den, na fb som si objednavala od jednej baby, ktora mala stranku s oblecenim, plavky VS ...vizeralo to ako seriozny obchod, chcela polovicu penazi poslat vopred na ucet (26,20) aby mohla plavky objednat...prestala sa mi ozyvat po mesiaci. Najprv som si myslela , ze kedze tovar je objednavany zo zahranicia , asi to trochu viac trva,ale ked presli 2 mesiace tak ma to zacalo uz stvat. Napisala som jej spravu, aby co je s objednavkou, na ktoru, samozrejme, neodpovedala. A 2 dni nato som ju uz na fb nenasla, zrejme si zrusila ucet. mam od nej aj spravy, a chcela by som vediet, ci sa da s takouto situaciou nieco robit. Dakujem za odpovede :) ;)
blavaciko
27.04.13,21:25
na policiu podat oznamienie o priestupku. nic ine sa neda...

naozaj si taka hlupa ze si na FACEBOOKU kupis od niekoho plavky v celkovej hodnote cez 50 eur? skutocne pre teba vyzera seriozne, ked niekto predava veci na cierno cez facebook? ludia uz naozaj nemaju rozum...
buchač
28.04.13,04:57
Dobry den, na fb som si objednavala od jednej baby, ktora mala stranku s oblecenim, plavky VS ...vizeralo to ako seriozny obchod, chcela polovicu penazi poslat vopred na ucet (26,20) aby mohla plavky objednat..
...prečítaj si posledné stránky v uvedenej téme ...

http://www.porada.sk/t188895-p3-podvod-pri-bazare-riesit-cez-policiu-skoda-45-eur.html

Takých naivných ako Ty sa nachytalo už viacero ...
peter_hornik
28.04.13,07:30
Komu niet rady, tomu niet pomoci. Fakt nechapem, naco posielas niekomu z facebooku peniaze dopredu za tak bezne veci, ako su plavky. Nemas snad stovky kamennych obchodov a desiatky serioznych eshopov, kde si ich mozes kupit? aj milion roznych modelov.
lujza.j
28.04.13,07:41
Komu niet rady, tomu niet pomoci. Fakt nechapem, naco posielas niekomu z facebooku peniaze dopredu za tak bezne veci, ako su plavky. Nemas snad stovky kamennych obchodov a desiatky serioznych eshopov, kde si ich mozes kupit? aj milion roznych modelov.
ale toto boli VS:D
arizona
28.04.13,08:40
Prihod link skadial si objednavala.

Pises ze eshop a zaroven ze si objednavala "od jednej baby"- to je vyrazny rozdiel ci predava ako sukromna osoba,alebo ako zivnostnik cez svoj eshop.
kopretinka
28.04.13,10:05
ale toto boli VS:D
čo je to VS?
lujza.j
28.04.13,11:50
Marco18
28.04.13,15:27
Lik uz asi tazko, kedze je ta facebook stranka / profil zruseny. A "obchod" asi znamena fotogaleria na Facebooku s cenami v popise fotiek.
blavaciko
28.04.13,16:31
JJ, SERIÓZNY obchod predáva VS plavky na facebook za 50 eúr... Dievča, spamätaj sa!
dafy
28.04.13,20:46
A 2 dni nato som ju uz na fb nenasla, zrejme si zrusila ucet. mam od nej aj spravy, a chcela by som vediet, ci sa da s takouto situaciou nieco robit. Dakujem za odpovede :) ;)

Dá sa z toho poučiť :o
misoft
28.04.13,21:50
A 2 dni nato som ju uz na fb nenasla, zrejme si zrusila ucet. mam od nej aj spravy, a chcela by som vediet, ci sa da s takouto situaciou nieco robit. Dakujem za odpovede :) ;)
Veruže dá!
Postaviť sa k stene a začať hlavou o ňu búchať. To aby si v budúcnosti nenaletela. A uvažovala triezvo - žiadna vychytená firma nebude predávať svoje výrobky cez FB, keď má vlastné stránky a žiadny tovar sa nevypláca vopred, ak nepoznáš predávajúceho a nemala si s ním žiadne skúsenosti.

Toť môj názor (i pomocná rada).