cuboo
27.04.13,21:20
Dobrý deň, chcel by som vás požiadať o pomoc.
Sme firma zaoberajúca sa outsourcingom pre Talianskú spoločnosť (ďalej len odberateľ) vyrábajúcu potravinárske technológie. Odberateľovi poskytujeme pracovníkov na vykonávanie inštalácií a servisu jeho technológií. Platený sme podľa odrobených hodín vo výnimočných prípadoch uzatvárame projekt na kľúč kedy máme časový limit a stanovenú cenu za celkovú prácu.
Náš problém:
1.10.2012 sme začali pracovať na projekte kde sa jednalo o dokončovacie práce a počas vykonávania týchto prác sa dodávateľ rozhodol uzavrieť snami zmluvu na kľúč na všetky tieto práce. Súhlasili sme. Po dlhej dobe vyjednávaní o cene a pokračovaní prác na projekte sme obdržali 14.11.2012 objednávku od dodávateľa na servisné práce vykonané na mieste. Automaticky sme vystavili faktúru na túto cenu nakoľko sme väčšinu prác ukončili. Vyskytli sa však problémy s kvalitou ich technológie a ukončenie sa posúvalo aj s našou platbou za práce. Odberateľ nám celý čas prezentoval situáciu že nieje možné vyplatiť peniaze nakoľko projekt nieje dokončený. Pokračovali sme v prácach na odstraňovaní závad a práca bola vyplácaná ako extra faktúra, ktorá bola aj zaplatená. 20.4.2013 bol projekt ukončený a stavba skolaudovaná a 26.4.2013 sa dodávateľ vyjadril že nám zo zmluvy na kľúč nezaplatí ani cent nakoľko sme nedokázali predísť problémom a včas ich odstrániť. Samozrejme že je to lacná výhovorka a potreboval niekde ušetriť aby vyrovnal straty.

Našu prácu podľa dohody predchádzajúcej vytvoreniu zmluvy sme vykonali na 101% a nikdy sme nepodpísali žiadnu písomnú formu zmluvy o zodpovednosti za stavbu, projekt a jeho skolaudovanie. Jediné čo je k dispozícií na konfrontáciu oboch strán je mailová komunikácia, objednávka a vystavená faktúra.

Chcel by som vedieť ako postupovať v komunikácií s odberateľom a aké mám práva.
S radosťou si prečítam každú radu ktorá by mohla pomôcť k vyplateniu tejto nemalej čiastky.

Mudrlanti ako bodliak nech sa prosím zdržia komentárov, toto nieje téma na nafukovanie svojej inteligencie.

Ďakujem.

S pozdravom

Peter
bodliak
27.04.13,20:20
"prípadne ho konfrontovať do slepej uličky"

V prvom rade, nepoužívajte cudzie slová, ktorým nerozumiete.
A v druhom, "práva podnikateľa" sú prakticky neobmedzené a zároveň nulové.
Skúsiť môžete čokoľvek, ale výsledok....
cuboo
27.04.13,20:40
žiadam o radu v oblasti podnikania a nie jazykovedy. Ďakujem.
bodliak
28.04.13,08:46
Keď ide o odbornú, podnikateľsko-právnu radu, záleží na každom slovíčku a ich poradí.

// Vidím, že prvým hmatateľným výsledkom je úprava znenia otázky. Fajn, aj to je pokrok.
Jang111111
29.04.13,17:54
Žiaľ Taliani sa začali správať voči našim firmám veľmi arogantne. Odmietajú platiť či už za prevedené práce, prípadne dodaný tovar. Zdá sa a zrejme to aj patová situácia.
Riešil by som to asi takým spôsobom, že by som sa spojil s viacerými podnikateľmi, ktorí tak ako vo Vašom prípade nezaplatili a poslal by som list na talianske ministerstvo obchodu prípadne na obdobnú taliansku inštitúciu s tým, že som nedostal zaplatené za vykonanú prácu a žiadam o intervenciu z ich strany a nápravu daného stavu. Pokiaľ nedôjde do napr. 60 dní k zaplateniu faktúr, obrátim sa cez nášho zastupcu na EU do Bruselu a oboznámim ich s týmito praktikami, ktoré používajú niektoré talianske firmi voči našim podnikateľom.